سه شنبه 29 خرداد 1397 17:09:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 26991

تاریخ انتشار : 11/04/1394 - 12:03

نماینده مردم سوادکوه، جویبار، قائمشهر، سوادکوه شمالی و سیمرغ خبر داد

گازرسانی به تمامی شهرها و روستاهای کشور تا پایان سال 95

نماینده مردم سوادکوه، جویبار، قائمشهر، سوادکوه شمالی و سیمرغ اظهار داشت:براساس بند (ق)بودجه سالهای 93 و 94 در مورد گازرسانی تا پایان سال95تمامی شهرها و روستاهای کشور باید گازرسانی شوند.

گازرسانی به تمامی شهرها و روستاهای کشور تا پایان سال 95

به گزارش سوادکوه آنلاین  کمال علیپور در جلسه شورای ادرای شهرستان سوادکوه  در خصوص پیشرفت کند معادن ذغال شویی البرز مرکزی اظهار داشت: ما اعتقاد داریم در منطقه سوادکوه  هم کم کار شده است و هم کم کاری صورت گرفته وباعث شده تا این پروژه مهم و عظیم بسیار زمانبر شود اما پیگیری های لازم هم درمورد معادن جدید و هم معادن قدیم در حال انجام است.

نماینده مردم سوادکوه، جویبار، قائمشهر، سوادکوه شمالی و سیمرغ با اشاره به وجود دست های پیدا و پنهان برخی استانها برای جلوگیری از راه اندازی این پروژه عظیم در سوادکوه تصریح کرد: برای راه اندازی معادن ذغال شویی ما مجوزهای لازم زیست محیطی را از سازمان محیط زیست کسب کردیم اما کارشکنی ها باعث شد  تا پرونده آسیب های زیست محیطی البرز مرکزی دوباره گشوده شود و همین امر یکی از دلایل کند شدن روند فعالیتهای معادن ذغال سنگ البرز مرکزی شد.

علیپور در ادامه با اشاره به تزریق15میلیارد بودجه درسال گدشته به بدنه شهرستان سوادکوه بدون درنظرگرفتن اعتبارتملک دارایی و ضمن انتقاد از وضع پیشرفت پروژه ها اظهار داشت: بسیاری از پروژه ها هنوز در سطح شهرستان شروع به فعالیت  نکرده جای بسی تعجب است.

دبیر مجمع نمایندگان استان افزود: تمامی دستگاه های مستقر در شهرستان باید اعتبارات خود را شفاف سازی کنندتا پیشرفت فیزیکی  و اقتصادیشان روشن و مشخص گردد.

وی در ادامه ضمن اشاره به مکاتبات صورت گرفته با وزیر نفت جهت اتصال گاز فیروزکوه به ورسک اظهار داشت:طبق بند (ق)بودجه سال 1393 و 1394 در مورد گازرسانی تا پایان سال1395 شهرها و روستاهای کشور باید گازرسانی شوند و ورسک نیز از این قاعده مستثنی نیست و بودجه لازم در این مورد در نظرگرفته شده است.

علیپور در پایان تاکید کرد: اتصال گازفیروزکوه به ورسک توجه  جدی و پیگیری  مداوم مسئولان ذیربط را می طلبد.دیدگاه شما در مورد : گازرسانی به تمامی شهرها و روستاهای کشور تا پایان سال 95

گازرسانی به تمامی شهرها و روستاهای کشور تا پایان سال 95

  • پربازدیدترین ها