شنبه 01 اردیبهشت 1397 18:25:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2679

تاریخ انتشار : 20/11/1392 - 09:49

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

جشن انقلاب در شهر آلاشت+ تصاویر

مردم انقلابي آلاشت سي و پنجمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران را جشن گرفتند .

جشن انقلاب در شهر آلاشت+ تصاویر

به گزارش سوادكوه آنلاين، جشن پيروزي انقلاب اسلامي ايران با حضور مردم آلاشت و با سخنرانی سرهنگ ولی رضایی از یادگاران 8 سال دفاع مقدس در سالن شهرداري اين شهر برگزار شد.

سرهنگ رضايي در جمع مردم آلاشت اسلام را خمير مايه اصلي انقلاب دانست و  گفت : عامل اصلي شكوه و عظمت روز افزون اين انقلاب اسلامي بودن آن است.

وي با اشاره  به انقلاب كبير فرانسه و روسيه با رشيه هاي غير مذهبي و طول عمر كم آنها ، پيشرفت هاي عظيم علمي، اقتصادي ايران اسلامي را مديون پايبندي مردم به ولايت فقيه و حضور همیشه در صحنه دانست.

رضایی در بخش ديگر سخنان خود با اشاره به فرمايش حضرت امام خميني (ره) كه فرمودند ((من آمده ام تا به مردم ايران عزت دهم)) خاطرنشان کرد: سيستم حاكم بر ايران قبل از انقلاب اسلامي ارباب رعيتي و استفاده حداقل مردم از همه امكانات و محروميت مابقي مردم بود، مردم ايران با پيروي از امام خميني (ره) توانسنتد اين سيستم را در كشور ريشه كن كنند و امروز هر فردي در اين كشور به راحتي حرف خود را مي زند و از حق خود دفاع مي كند.

رزمنده سالهای جنگ با اشاره به برگزاري هرساله راهپيمايي 22 بهمن در شهر آلاشت از مردم دلير آلاشت خواست تا با لبيك گويي به نداي رهبر معظم انقلاب امسال نيز پرشور تر از سالهاي گذشته در اين راهپيمايي حضور يابند.

در ادامه اين مراسم گروه موسيقي محلي اجراي برنامه كرد و در اتمام مراسم ويژه برنامه غباروبي از مزار 20 شهيد شهر آلاشت با حضور احاد مردم انقلابي اين شهر انجام شد.

گفتنی است اين جشن به همت پايگاه شهيد جمشيدي و شهرداري آلاشت در سالن اجتماعات شهرداري آلاشت برگزار شد.دیدگاه شما در مورد : جشن انقلاب در شهر آلاشت+ تصاویر

جشن انقلاب در شهر آلاشت+ تصاویر

  • پربازدیدترین ها