جمعه 31 فروردین 1397 13:30:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2678

تاریخ انتشار : 20/11/1392 - 09:14

اختصاصی/ به گزارش سوادکوه آنلاین:

سوادکوه نائب قهرمان مسابقات وشوو قهرمانی استان شد

مسابقات وشوو قهرمانی استان که به میزبانی سوادکوه در سالن شهیدان رضایی پلسفید برگزار شد با قهرمانی آمل پایان یافت.

سوادکوه نائب قهرمان مسابقات وشوو قهرمانی استان شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، در این مسابقات که به مناسبت ایام دهه فجر در سبک ننشائلین در رشته ساندا و تالو  با حضور شهر های سوادکوه، ساری، بهشهر، آمل، قائمشهر، محمودآباد و فریدونکنار انجام شد، شهرستان آمل توانست در نتایج تیمی مقام نخست را از آن خود کند.

همچنین تیم های سوادکوه و محمود آباد نیز به ترتیب رده های دوم و سوم را کسب کردند.

این مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با حضور 93 وشو کار در رشته ساندا و 15 نفر در رشته تالو برگزار شد.

در تالو محمد شیرآقایی، شایان یدالهی، پویا نهالی، الیا جعفری، حمیدرضا جوادی از قائمشهر و آرش احمدیان از ساری مقامهای برتر را کسب کردند

در رشته ساندا نیز در -28 کیلوگرم سهیل موسوی، در وزن -39 کیلوگرم سید محمد اطهری، در وزن-42 کیلوگرم علی موسوی، در وزن - 45 کیلوگرم محمد جواد الله قلی، در وزن-52 کیلوگرم ارسلان فیروزکندی، در وزن-56 کیلوگرم احمد نوروزی، در وزن -60 کیلوگرم محمد علی حسین نژاد و در وزن -65 گیلوگرم حسین عابدی  در رده نوجوانان توانستند مقام نخست را از آن خود کنند.

در رده جوانان نیز در 52 کیلو امیر حسین پناهی، در 60 کیلو حمیدرضا ضرغامی، در65 کیلو عارف مومنی، در 70 کیلو امیر حسین هرسینی و در 75 کیلو علی داود آبادی  توانستند در اوزان خود مقام اول را کسب کنند.

 

گفتنی است شهرهای غرب استان به خاطر بحران برفی در این مناطق از حضور در این مسابقات باز ماندند.دیدگاه شما در مورد : سوادکوه نائب قهرمان مسابقات وشوو قهرمانی استان شد

سوادکوه نائب قهرمان مسابقات وشوو قهرمانی استان شد

  • پربازدیدترین ها