دوشنبه 04 تیر 1397 10:35:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 26775

تاریخ انتشار : 04/04/1394 - 10:51

فرمانده جدید نیروی انتظامی سوادکوه معرفی شد+تصاویر

مهدی خادمی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی سوادکوه جانشین محمد‌ولی مرادی شد.

فرمانده جدید نیروی انتظامی سوادکوه معرفی شد+تصاویر

سوادکوه- محمد‌‌ولی مرادی عصر دیروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه برگزار شد با اشاره به نام‌گذاری امسال به «همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولان» توسط مقام معظم رهبری، گفت: در دوران فعالیت ۱۵ ماه خدمت خود در شهرستان سوادکوه برای اجرای مصوبات مربوط به نیروی انتظامی و فعالیت در راستای مقام و منزلت مردم تلاش کردم.

وی بر تحکیم مبانی انضباط در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و از خرید ۷۰۰ میلیون ریال تجهیزات برای نیروی انتظامی سوادکوه خبر داد و افزود: با اختصاص اعتبارات قول داده شده فرماندهی استان، عملیات ساختمان ورسک اجرایی می‌شود.

*ایجاد آرامش لازمه زندگی جمعی

حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی با اشاره به زندگی اجتماعی انسان و فرصت‌ها و تهدید‌های آن، گفت: تبدیل تهدید به فرصت و شر بر خیر باعث سعادت جامعه می‌شود.

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به آموزه دینی در همراهی مومنان مانند مصالح ساختمان برای رشد و توسعه جامعه، افزود: قرار گرفتن مومنان در کنار یکدیگر باعث ایجاد بنای محکم خواهد شد و ایجاد آرامش در آن، لازمه‌ زندگی جمعی است.

* سلامت و امنیت دو نعمت مجهول جامعه

روح الامین قاسمی نیز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه سلامت و امنیت دو نعمت مجهول جامعه محسوب می‌شوند، گفت: ماه رمضان ماه برکت و مغفرت و نزول قرآن است.

جانشین فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به تشکیل کمیته انقلاب توسط امام راحل، افزود: تشکیل کمیته انقلاب اسلامی ایران توسط امام راحل بیانگر اهمیت امنیت در نظر بنیانگذار انقلاب اسلامی بوده است.

وی با تقدیر از فرمانده سابق نیروی انتظامی سوادکوه که به سمت فرمانده نیروی انتظامی بهشهر معرفی شده بود برای فرمانده جدید نیروی انتظامی این شهرستان آرزوی موفقیت کرد.

* تعامل با ادارات و نهاد‌ها در دستور کار نیروی انتظامی سوادکوه قرار دارد

مهدی خادمی خادمی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه با تشکر از حضور مسئولان استانی و شهرستان، گفت: برقراری نظم و امنیت از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است.

فرمانده جدید نیروی انتظامی سوادکوه با بیان اینکه امنیت جامعه، مدیون خون شهدا است، افزود: مقام معظم رهبری فعالیت نیروی انتظامی را جهاد در راه خدا توصیف کردند و تعامل با ادارات و نهاد‌ها در دستور کار ما قرار دارد.

 

IMG_6331-copyIMG_6332-copyIMG_6338-copyIMG_6351-copyIMG_6359-copyIMG_6362-copyIMG_6392-copyIMG_6399-copyIMG_6402-copyIMG_6408-copyIMG_6418-copy - Copy

عکس:علیرضا ذاکری


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : فرمانده جدید نیروی انتظامی سوادکوه معرفی شد+تصاویر

فرمانده جدید نیروی انتظامی سوادکوه معرفی شد+تصاویر

  • پربازدیدترین ها