یکشنبه 26 آذر 1396 21:24:32

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 26443

تاریخ انتشار : 27/03/1394 - 12:44

هشدار فرماندار سوادکوه‌شمالی:

توبیخ مسئولان سهل انگار سوادکوه شمالی

فرماندار شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به فعالیت‌های دولت و امید، گفت: مسئولان سهل انگار سوادکوه شمالی توبیخ می شوند.

 توبیخ مسئولان سهل انگار سوادکوه شمالی

سوادکوه- محمد‌رضا منصوریان عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه‌شمالی که در سالن شرکت فولاد بهمن شهرک صنعتی بشل این شهرستان برگزار شد، ۲۴ خرداد سال  را ۹۲ یادآور تشکیل دولت تدبیر و امید ذکر کرد و به عملکرد ۲ سال گذشته دولت در سوادکوه‌شمالی اشاره کرد و گفت: خدمات دولت تدبیر و امید نسبت به گذشته چشمگیر است و کنترل فراینده افزایش قیمت‌ها و آرامش نسبی کسب‌و‌کار با توجه به محدودیت‌های اعتباری و خزانه خالی و تحریم‌های ظالمانه و آشفتگی نظام اقتصادی به دست آمده است و در مقایسه با فعالیت‌هایی که با منابع عظیم نفتی ۱۰۰ دلاری در گذشته انجام شده بود، فعالیت‌هایی عظیم بر‌شمرده می‌شود و اگر بازندگان صندوق آرا اجازه بدهند، شاید بهتر این فعالیت‌ها انجام شود.


وی با بیان اینکه موضوع هسته‌ای به عنوان اساسی‌ترین مسئله سال‌های اخیر جامعه است و همه واقعیت اقتصاد مملکت ما به نفت و به قیمت و میزان فروش آن متکی است واداره یک جامعه با توقعات ایجاد شده بسیار دشوار است، افزود: افزایش بنزین و حامل‌های انرژی و برخی کالا‌ها در جامعه با مصوبه مجلس برای تامین یارانه ماهانه بوده است و دولت که قانون‌گرا و ملزم به اجرای آن است و صداقت با مردم از ویژگی‌های دولت تدبیر و امید است.


فرماندار شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه دولت تظاهر به پاک‌دستی، عوام‌فریبی، رانت‌خوری نمی‌کند ولی در عمل به پاک‌دستی و حل واقع‌بینانه مشکلات و مبارزه با فساد را در سرلوحه خود دارد، خاطر نشان کرد: اعتدال در سرلوحه کار دولت تدبیر و امید قرار دارد ولی گروهی جا‌مانده از رای مردم در حال له کردن اعتدال در زیر چرخ زیاده‌خواهی‌های خود هستند و از هر ابزاری برای ایجاد دردسر برای دولت استفاده می‌کنند.


*مسئولان سهل انگار سوادکوه شمالی توبیخ می شوند


محمد‌رضا منصوریان در جمع مسئولان ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه به افزایش اعتبارات تملک سرمایه‌ای و عمرانی در بخش راه روستایی و به‌سازی آن، روکش آسفالت درون‌شهری و برون‌شهری، تجهیز ادارات جدید و آب شرب روستایی و شهری اشاره کرد و گفت: ۱۰ میلیارد ریال برای خرید زمین مجتمع اداری و احداث بخشداری نارنجستان و باز‌سازی ساختمان شبکه بهداشت و راه‌اندازی شهرستان جدید هزینه شده است و ۵۰ میلیارد ریال شاهد افزایش و تجمیع درآمدهای امور مالیاتی در سوادکوه‌شمالی بوده‌ایم.


وی از تهیه طرح گردش‌گری اطراف سد آیت‌الله صالحی خبر داد و با بیان اینکه طرح گردش‌گری سد سنبل رود سوادکوه‌شمالی آماده و قابل واگذاری به صورت مزایده است، افزود: ۲۴ باب کلاس درس از طریق اعتبارات طرح برکت کلنگ‌زنی شد  و سند توسعه شهرستان و شناسنامه روستاهای سوادکوه‌شمالی در سایت فرمانداری این شهرستان در دسترس است.


فرماندار سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه در سال همدلی و همزبانی و مدیون بودن به خون شهدا باید در خدمت‌رسانی به مردم تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: فعال بودن کار‌گروه‌ها مورد توجه قرار گیرد و با مدیران سهل‌انگار که به شرح وظایفشان بی‌توجه باشند بر طبق دستورالعمل‌های شورای اداری برخورد خواهد شد.


رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به هفته مواد‌مخدر و ابعاد مختلف آسیب‌های آن، گفت: مواد‌مخدر بلای خانمان‌سوز است و باید برای مبارزه با آن تلاش مضاعف شود.


وی گفت: حضور یک روز در هفته برای روسای مشترک ادارات در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی برای پاسخ گویی و تکریم اربایب رجوع با استقرار در فرمانداری سوادکوه‌شمالی الزامی می باشد.


منصوریان با بیان اینکه اعتیاد به مواد‌مخدر به عنوان مهمترین مشکل خانواده‌ها و جامعه است، افزود: در طول انقلاب و به موازات کار‌های مختلفی که انجام شده است، مبارزه با مواد مخدر هم مورد انجام شده است و مبارزه با مواد‌مخدر امروز در دستور کار مسئولان قرار دارد.


وی به دلایل مختلف ترویج مواد مخدر در جامعه اشاره کرد و با اشاره به اینکه دید‌گاه‌های مختلف کارشناسان درباره مواد مخدر وجود دارد، خاطر نشان کرد: از دید‌گاه کارشناسان مختلف، خانواده مهمترین عامل برای پیشگیری مواد مخدر است.


فرماندار سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه فرمانداری متولی و رئیس ستادمبارزه با مواد مخدر است، اظهار کرد: بیش از ۱۲ جلسه کار‌گروه و کمیته در سال گذشته با موضوع مواد مخدر در سوادکوه‌شمالی برگزار شده است.

 

رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر سوادکوه‌شمالی، گفت: راه‌های کاهش ابتلا به مواد مخدر و مبارزه به مروجین آن در سوادکوه‌شمالی مورد ارزیابی قرار گرفته است و رته‌کار‌های اجرایی آن تصویب شد.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : توبیخ مسئولان سهل انگار سوادکوه شمالی

 توبیخ مسئولان سهل انگار سوادکوه شمالی