یکشنبه 03 تیر 1397 19:12:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2628

تاریخ انتشار : 18/11/1392 - 11:55

اختصاصی/ تازه های جام جهان پهلوان تختی:

پیروزی داداش پور ناکامی محمد زاده در مسابقات جام تختی

قهرمان سوادکوهی توانست صبح امروز در اولین مبارزه اش در مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی در مقابل اصلان علی اف به پیروزی برسد.

پیروزی داداش پور ناکامی محمد زاده در مسابقات جام تختی

به گزارش سوادکوه آنلاین، سعید داداش پور صبح امروز با پیروزی 4 بر یک در مقابل علی اف  توانست به مرحله بعد این دور از مسابقات صعود کند.

قهرمان جوانان جهان در سال 2009 وقت اول این مسابقه  را با نتیجه یک بر صفر به پایان برد، امتیازی که حاصل خطای حریف بود.

وقت دوم مسابقه با هیجان بیشتری آغاز شد و در مصاف دو کشتی گیر این کشتی گیر سوادکوه هی بود که توانست با خاک کردن حریف دو امتیاز دیگر به امتیازات خود اضافه کند.

در حالی که تنها 30 ثانیه به پایان مسابقه مانده بود خطار داوران به داداش پور سبب شد تا علی اف تنها امتیاز خود را به دست بیاورد.

البته این مسابقه با این نتیجه به پایان نرسید و لحظات آخر مسابقه بود که حرکت غیر ورزشی علی اف موجب شد آخرین امتیاز هم نصیب کشتی گیر ایرانی شود و مسابقه با نتیجه 4 بر یک به نفع سعید داداش پور به پایان برسد.

همچنین محمد زاده دیگر کشتی گیر سوادکوهی نیز که در این مسابقات شرکت کرده بود با ضربه فنی در مقابل حریف خود از دور مسابقات خارج شد.

سی و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی از روز(پنج شنبه) و به مدت دو روز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.دیدگاه شما در مورد : پیروزی داداش پور ناکامی محمد زاده در مسابقات جام تختی

پیروزی داداش پور ناکامی محمد زاده در مسابقات جام تختی

  • پربازدیدترین ها