پنج شنبه 28 دی 1396 09:32:32

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2627

تاریخ انتشار : 18/11/1392 - 10:59

اختصاصی/ بازهم جاده سوادکوه قربانی گرفت:

تلاش ها برای نجات جان راننده جوان بی نتیجه ماند+ تصاویر

در برخورد پژو 206 با کامیون در محور سوادکوه، راننده جوان پژو در دم جان سپرد و تلاش امدادگران هم نتوانست از این امر جلوگیری کند.

تلاش ها برای نجات جان راننده جوان بی نتیجه ماند+ تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، ساعتی پیش بر اثر برخورد خودروی پژو 206 با یک دستگاه کامیون، یک نفر کشته شد.

در این حادثه که در منطقه کارسالار به وقوع پیوست راننده جوان خودروی 206 بر اثر شدت جراحات در دم جان سپرد.

هر چند هنگام رسیدن مامورین امدادی مصدوم جوان هیچ گونه علائم حیاتی نداشت اما این مسائل امدادگران را نا امید نکرد و آنها از همان ابتدا شروع به اجرای عملیات احیاء مصدوم کردند.

با تلاش  امدادگران پایگاه امداد جاده ای جوارم جمعیت هلال احمر سوادکوه راننده پژو به بیمارستان شهدای زیراب منتقل شد و عملیات نجات مصدوم در اتاق احیاء این بیمارستان ادامه یافت.

متاسفانه تمام تلاش ها برای بازگرداندن مصدوم بی نتیجه ماند و دکتر اورژانس بیمارستان پس از دقایقی حکم قطعی فوت مصدوم را صادر کرد.

به گفته راننده کامیون،با به خواب رفتن راننده خودروی پژو 206 که از سمت تهران به سمت قائم شهر می رفت خودروی او به سمت لاین مخالف منحرف شد و هرچه راننده کامیون تلاش کرد که این برخورد اتفاق نیافتد بی نتیجه بود.

گفتنی است مدت هاست که پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه در حال اجراست و با این که چندین سال از شروع این پروژه گذشته اما هنوز این کار به پایان نرسیده است، گو این که اگر امروز گارد ریل در وسط این جاده نصب شده بود الآن این جوان از دست نرفته بود.

خوب است مسئولین در روند اجرای این پروژه اندکی سرعت به خرج دهند تا دیگر شاهد اینگونه وقایع نباشیم.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 04 اسفند 1392 - 23:01
  پ

  خدا از این مسئولین نگذره که باعث شد دایی ابراهیمم نا کام از دنیا بره

  5 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 11 اسفند 1392 - 08:16
  مسعود

  معلوم نیست کی باید جوابگو باشد.ایا براستی ابراهیم خدا بیامرز میبایست به این زودی غروب کند.کاش لحظی درنگ کنند و جلوی این اتفاقات تلخ را بگیرند.

  5 0
دیدگاه شما در مورد : تلاش ها برای نجات جان راننده جوان بی نتیجه ماند+ تصاویر

تلاش ها برای نجات جان راننده جوان بی نتیجه ماند+ تصاویر