شنبه 25 آذر 1396 16:29:35

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2618

تاریخ انتشار : 17/11/1392 - 23:30

اختصاصی/ رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت سوادکوه شمالی:

سبد کالا روز جمعه توزیع نمی شود/ فعالیت همزمان 4 مباشر توزیع در شهرستان

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت سوادکوه شمالی با بیان اینکه از امروز 4 مباشر توزیه به طور همزمان در شهرستان کار توزیع سبد کالا را انجام می دهند گفت: سبد کالا روز جمعه توزیع نمی شود

سبد کالا روز جمعه توزیع نمی شود/ فعالیت همزمان 4 مباشر توزیع در شهرستان

مزدک قبادی در مصاحبه با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: به دلیل تامین کالا برای مباشران توزیع فردا(جمعه) سبد کالا در سوادکوه شمالی توزیع نمی شود.

وی از فعال شدن دو مباشر توزیع دیگر در شهرستان خبر داد و گفت: با اضافه شدن این دو مباشر توزیع جمع مباشران سوادکوه شمالی به 4 فروشگاه رسید.

قبادی افزود: فعالیت همزمان 4 مباشر توزیع در شهرستان ضمن اینکه ازدهام جمعیت را در شهرستان پخش کرد، در کار خدمت رسانی به مردم سرعت بخشید و رضایت اهالی را تا سطح بالایی تامین کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت سوادکوه شمالی با بیان اینکه دو مباشر توزیع دیگر نیز تا روز شنبه در شهرستان فعال می شود در خصوص علت تاخیر این دو مباشر در توزیع سبد کالا بیان کرد: ارسال نشدن برخی از اقلام سبد کالا توسط فروشگاه های تامین کننده سبد کالا در استان موجب شده این دو مباشر توزیع نتوانند کار توزیع سبد کالا را شروع کنند.

وی با تشکر از سازمان صنعت، معدن، تجارت استان مازندران که تلاش وافری برای تامین مایحتاج شهرستان دارد تصریح کرد: از شهروندان محترم شهرستان سوادکوه شمالی که نهایت همکاری را با ماموران این اداره دارند نهایت تشکر را داریم، همکاری مردم سبب شده روند توزیع سبد کالا بدون هیچ حاشیه ای در آرامش کامل انجام شود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر دوشنبه 21 بهمن 1392 - 17:09
    بنده خدا

    آقای قبادی چرا روز جمعه توزیع نمیشه ؟ ما کارمندیم فقط جمعه می تونیم بیایم سبد بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سوالی ذهنمو مشغول کرده آقای قبادی...؟ این سبد کالا که میدن، سبد خالی شو خودمون باید پس بدیم یا میان ازمون می گیرن؟!

    2 0
دیدگاه شما در مورد : سبد کالا روز جمعه توزیع نمی شود/ فعالیت همزمان 4 مباشر توزیع در شهرستان

سبد کالا روز جمعه توزیع نمی شود/ فعالیت همزمان 4 مباشر توزیع در شهرستان