دوشنبه 27 آذر 1396 10:24:55

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2615

تاریخ انتشار : 17/11/1392 - 16:32

اختصاصی/ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران :

انسجام و وحدت کشور مدیون خون شهداست/ اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی افتتاح شد

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان مازندران در مراسم افتتاح اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی اظهار داشت: این نظام با آبیاری شدن با خون شهدا انسجام و وحدت را در کشور حکمفرما ساخت

انسجام و وحدت کشور مدیون خون شهداست/ اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی افتتاح شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح امروز با حضور مدیر کل بنیاد شهید استان مازندران و فرماندار سوادکوه شمالی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان افتتاح و استقرار یافت.

 منصوریان فرماندار سوادکوه شمالی با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر یادآور دلاورمردان باصلابت ایران اسلامی است که ظلم و ستم را تحمل نکردند و دربرابر رژیم منحوس پهلوی ایستادگی کردند.

 وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل بنیاد شهید مژده استقرار 4 اداره در دهه مبارک فجر در سوادکوه شمالی را داد و خاطر نشان کرد: اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران که امروز مفتخر به افتتاح آن هستیم با پیگیری های فرمانداری و مساعدت و نگاه وِیژه مدیرکل بنیاد شهید استان در دهه مبارک فجر استقرار یافت.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان نیز در ادامه  اظهار داشت : برای رسیدن به دهه فجر و بارور شدن انقلاب شهدای بسیاری تقدیم نظام و انقلاب شد، این نظام با آبیاری شدن با خون شهدا انسجام و وحدت را در کشور حکمفرما ساخت.

 رضایی با اشاره به مأموریت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 57 به دستور امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد تا خانواده‌ها و فرزندان شهدا با فراغ بال بهتر بتوانند به زندگی و معیشت خود ادامه دهند.

  سپس رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران سوادکوه ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان مازندران و مجموعه فرمانداری بیان کرد : بحمد الله در روزی  شاهد افتتاح این اداره در سوادکوه شمالی  هستیم که به نام  انقلاب اسلامی  ، ایمان ، جهاد و شهادت نامگذاری شده است.

کتابیان از اجرای طرح سپاس در شهرستان خبر داد و از همه کسانی که در این امر کمک کردند تقدیر و تشکر کرد.

 این مراسم با تشکیل جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری و معرفی آقای نبوی بعنوان مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه شمالی آغاز و با حضور اعضا در محل اداره نسبت به افتتاح آن اقدام شد.

 گفتنی است 623 پروند از شهدا و جانبازان و رزمندگان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثار گران به شهرستان سوادکوه شمالی انتقال یافت.

http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_105.jpg
 
 
http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_106.jpg
 
 
http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_107.jpg
 
http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_108.jpg 
 


برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر جمعه 09 اسفند 1392 - 12:03
    خدیجه بی واره

    سلام مدیر کل عزیز،کمتر از2سالم بود که پدرم شهید علی بیواره که شاید شما او را بشناسید،برای اینکه یک وجب از خاک پاک این مرز و بوم بدست نا اهلان نیفتد رفت و دیگر برنگشت که امروزه شماها به انها می گویید شهید و عند ربهم یرزقون،انان که اهل معنا بودند نه اهل دنیا،بیش از25سال تنها تسلای دل من و مادرم،خواهرانم و برادرم،سنگ قبر ارامگاهش بود که غافلان امروز با کفش های جهالتشان بران سنگ های مقدس پا نهاده و الان5ساله که میراث گرانبهایمان را به یغما بردند و ارامش ارامگاهشان را بر هم زدند،با همان هایی هستم که پای شهدا خود را ساختند،این بردگان سکه و غنیمت خوارهایی که بودجه های ساخت گلزار لاجیم و ته ریزی کوچه های شهدا را می بلعند،می دانم نداشتن عکس و سنگ از بی نشانی شهدا نیست بلکه از بی همتی مدیران است که امروز اینچنین... امروز برای شهدا وقت نداریم،با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است،چون فرد مهمی شده نفس دغل ما،اندازه یک قبله دعا وقت نداریم،هرچند که خوب است شهیدانه بمیریم،خوب است ولی حیف که ما وقت نداریم.

    2 0
دیدگاه شما در مورد : انسجام و وحدت کشور مدیون خون شهداست/ اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی افتتاح شد

انسجام و وحدت کشور مدیون خون شهداست/ اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی افتتاح شد