یکشنبه 26 آذر 1396 07:57:58

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2613

تاریخ انتشار : 17/11/1392 - 16:02

اختصاصی/ مدیرکل مخابرات استان مازندران:

96 درصد مازندران در پوشش مخابرات استان قرار دارد/افتتاح همزمان 5 دکل مخابراتی در سوادکوه و سوادکوه شمالی

مدیرکل مخابرات استان مازندران در مراسم افتتاح دکل مخابراتی bts سوادکوه شمالی اظهار کرد: 96 درصد مازندران در پوشش مخابرات استان قرار دارد.

96 درصد مازندران در پوشش مخابرات استان قرار دارد/افتتاح همزمان 5 دکل مخابراتی در سوادکوه و سوادکوه شمالی

به گزارش سوادکوه آنلاین، به مناسبت دهه مبارک فجر صبح امروز با حضور باباجانی مدیرکل مخابرات استان مازندران و منصوریان فرماندار سوادکوه شمالی دکل مخابراتی bts در شهرستان سوادکوه شمالی  افتتاح شد.

این دکل مخابراتی با صرف اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال در منطقه برنجستانک  شهرستان سوادکوه شمالی افتتاح شد.

باباجانی در این مراسم با بیان اینکه این شبکه مختص خدمات دهی به روستاهای این منطقه و شهرک صنعتی بشل است، اظهار داشت: 96 درصد مازندران در پوشش مخابرات استان قرار دارد.

گفتنی است علاوه بر افتتاح دکل مخابراتی در منطقه برنجستانک همزمان 4 دکل دیگر نیز در سطح دو شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی افتتاح شد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان سوادکوه شمالی با بیان این موضوع تصریح کرد: بیمارستان شهدای زیراب و روستاهای چندلا، کتی لته و قادیکلا از دیگر مناطقی بودند که در آنها دکل مخابراتی bts  از امروز فعال شد.

وی خاطر نشان کرد: با افتتاح این 5 دکل مخابراتی در بیشتر مناطق سوادکوه و سوادکوه شمالی  مشکل پوشش آنتن دهی موبایل برطرف شده و فقط  در دهستان لفور مشکل هنوز پا برجاست.

مجتبی امیری البته بیان کرد: بخشدار مرکزی سوادکوه شمالی طی درخواستی از مدیرکل مخابرات استان خواست تا برای برطرف شدن مشکل آنتن دهی تلفن همراه در منطقه لفور با احداث یک آنتن bts  در این منطقه موافقت کند، باباجانی نیز به طور کتبی مجوز احداث دکل مخابراتی bts  در روستای امام کلای لفور را صادر کرد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان سوادکوه شمالی ابراز داشت: با راه اندازی دکل مخابراتی bts لفور، سوادکوه شمالی به طور کامل تحت پوشش مخابراتی می رود.

http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_112.jpgدیدگاه شما در مورد : 96 درصد مازندران در پوشش مخابرات استان قرار دارد/افتتاح همزمان 5 دکل مخابراتی در سوادکوه و سوادکوه شمالی

96 درصد مازندران در پوشش مخابرات استان قرار دارد/افتتاح همزمان 5 دکل مخابراتی در سوادکوه و سوادکوه شمالی