دوشنبه 04 تیر 1397 01:16:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 26039

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 17:58

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه خبر داد

حضور تیم کشتی سوادکوه در لیگ برتر

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از حضور تیم کشتی سوادکوه در لیگ برتر خبر داد.

حضور تیم کشتی سوادکوه در لیگ برتر

رضا احمدزاده امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با بیان اینکه دست یافتن به جایگاه برتر در امر ورزشی نیاز به ابزار و تجهیزات دارد اظهار داشت: تخصیص امکانات در کنار انگیزه، تمرینات موثر و مداوم از جمله عواملی است که  منجر به توسعه ورزش در سطح شهرستان می شود.

وی با اشاره به وجود محرومیتها در این شهرستان تصریح کرد: ورزشکاران سوادکوهی  همواره  انگیزه بالایی  جهت کسب عناوین برتر در حوزه های مختلف ورزشی دارند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه با بیان اینکه امسال علاوه براینکه تیم فوتبال این شهرستان در لیگ دسته سوم کشور حضور می یابد اظهار داشت: این نوید را باید داد که 2تیم فوتبال پرسپولیس سواکوه نیز جز زیرگروه  کشور قرار گرفتند.

احمدزاده همچنین از وجود نخبگان کشتی در سوادکوه خبر داد و اظهار داشت: کشتی گیران سوادکوهی همواره حضوری پررنگ در میادین کشوری و جهانی داشته اند.

وی ضمن اشاره به حضور تیم کشتی سوادکوه در لیگ برتر امسال گفت: لیگ های برتر عرصه های مناسبی برای نشان دادن توانایی های کشتی گیران سوادکوهی است و به همین دلیل در فصل بعد مسابقات لیگ برتر نیز این تیم  حضور خواهد داشت.دیدگاه شما در مورد : حضور تیم کشتی سوادکوه در لیگ برتر

حضور تیم کشتی سوادکوه در لیگ برتر

  • پربازدیدترین ها