چهار شنبه 30 خرداد 1397 19:57:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 26038

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 17:27

در محور سوادکوه رخ داد

5 کشته و مجروح در تصادف وانت نیسان با تریلی

تصادف بین نیسان، تریلی و کامیون در محور سوادکوه 2 کشته و 3 مصدوم به همراه داشت.

5 کشته و مجروح در تصادف وانت نیسان با تریلی

سوادکوه- تصادف بین یک‌ دستگاه نیسان، یک‌ دستگاه کامیون و یک‌ دستگاه تریلی که ظهر امروز در منطقه قاسم‌آباد سرخ‌کلا بخش زیراب سوادکوه رخ داد، دو سرنشین نیسان جان خود را از دست دادند.

یک سرنشین دیگر نیسان نیز مصدوم شد که به بیمارستان شهدای زیراب انتقال یافت و دو راننده تریلی و کامیون هم خوشبختانه مصدومیتی نداشتند؛ امداد‌گر‌ان هلال‌احمر و کارکنان اورژانس 115 سوادکوه اقدام به امداد‌رسانی حادثه‌دید‌ه کردند.

* وضعیت مبهم محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا

منطقه سرخ‌کلا از گلوگاه‌های حادثه‌خیز محور سوادکوه است که به‌دلیل عدم تملک حاشیه این محور توسط مجریان وزارت راه و شهر‌سازی هنوز تعریض نشده است و وضعیت مبهمی دارد.

مردم منطقه سرخ‌کلا هر از چند‌گاه با تصادف‌های منجر به فوت شهروندان خود مواجه هستند که به‌دلیل تقسیم منطقه سرخ‌کلا توسط جاده بین‌المللی به شمال و جنوب و سرعت بالای خودروها با تصادف‌های سنگین مواجه می‌شوند که علاوه بر دو کشته امروز با کشته شدن یکی دیگر از شهروندان سوادکوهی در روز‌های گذشته در این محور بوده‌اند.


منبع : فارس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر چهار شنبه 20 خرداد 1394 - 12:49
    a.morady.s

    خدایا تا چه زمانی خون این مردم بی گناه روی آسفالت این جاده ی لعنتی ریخته خواهد شد؟ خدایا خودت رحم کن به مظلومیت این مردم بی گناه رحم کن طی چند ماه اخیر در محدوده سرخکلا 3 نفر از هم محلی های ما جان خود را از دست دادن و ما را در غمی جانگداز فرو بردند. واقعا تعریض جاده در منطقه سرخکلا چقدر هزینه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا تا کی میخوان چشم و گوش خود را ببندند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی منطقه سوادکوه یک آدم دلسوز نداره؟ آقای مدیر سایت تورو خدا از این نماینده ها تبلیغ نکن....حتی اسمشون رو هم تویه این سایت نیار

    3 0
دیدگاه شما در مورد : 5 کشته و مجروح در تصادف وانت نیسان با تریلی

5 کشته و مجروح در تصادف وانت نیسان با تریلی

  • پربازدیدترین ها