سه شنبه 29 خرداد 1397 10:59:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2602

تاریخ انتشار : 16/11/1392 - 20:22

اختصاصی/آخرین اخبار از توزیع سبد کالا در سوادکوه:

دستگاه کارت خوان معضلی برای توزیع سبد کالا/سوادکوه 11 عامل توزیع دارد+ لیست عاملین

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه تکمیل نبودن سبد کالای خانوار و تعریف نشدن دستگاه های کارت خوان برای سبد کالا را علت اصلی فعال نبودن بیشتر عاملین توزیع در سوادکوه اعلام کرد و گفت: 11 عامل توزیع در شهرستان در روزهای آتی کار خود را آغاز می کنند.

دستگاه کارت خوان معضلی برای توزیع سبد کالا/سوادکوه 11 عامل توزیع دارد+ لیست عاملین

سعدی عبداللهی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با بیان اینکه توزیع سبد کالا از دیروز در سوادکوه آغاز شد، گفت:از صبح دیروز سه فروشگاه در سطح شهرستان مشغول توزیع سبد کالا هستند و این کار همچنان ادامه دارد.

وی کامل نبودن سبد کالایی را علت اصلی شروع به کار نکردن مابقی عاملین توزیع در شهرستان بیان کرد و اظهار داشت: سه فروشگاه دیگر هم به دلیل اینکه هنوز مرغ برای آنها ارسال نشده شروع به کار نکرده اند و از صبح پنجشنبه فعالیت خود را آغاز می کنند.

عبداللهی تعریف نشدن دستگاه های کارت خوان برای سبد کالا را مشکل دیگر عاملین توزیع در شهرستان مطرح کرد و ابراز داشت: دستگاه های کارت خوان باید برای سبد کالا تعریف می شد که متاسفانه در برخی از واحدهای توزیع ما این کار انجام نشده بود البته بر اساس آماری که من الآن دارم این مشکل در 99% واحد ها برطرف شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه با بیان اینکه اگر کالا به موقع تحویل عاملین توزیع شود آنها دیگر مشکلی نخواهند داشت بیان کرد: در خواست ما از مسئولین استانی این است که کالا را به موقع به شهرستان تحویل دهند.

گفتنی است صبح امروز فروشگاه فرهنگیان پل سفید پس از ساعاتی کار توزیع سبد کالا را متوقف کرد و این موجب نارضایتی مردم شد در این خصوص نیز از رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه سوال کردیم که وی در پاسخ توضیح داد: سهمیه سبدی که برای فرهنگیان ارسال کردند محدود بود، به دلیل اینکه روزهای اول است و برخی از عاملین توزیع هنوز فعالیت خود را آغاز نکردند این موجب شد که ازدهام جمعیت به سمت فروشگاه فرهنگیان باشد این بود که صبح امروز سبد کالا تمام شد.

عضو شورای اداری شهرستان البته خاطر نشان کرد: طی تماس تلفنی با استان درخواست کردیم سهمیه جدید برای ما بفرستند و قرار شد فروشگاه فرهنگیان پل سفید دوبار از صبح فردا کار توزیع را ادامه دهد.

عبداللهی اضافه کرد: با آغاز فعالیت مابقی عاملین توزیع در شهرستان در روزهای آتی، جمعیت پخش می شود و دیگر جمعیت در یک جا متمرکز نمی شوند و اینگونه مشکلات به وجود نمی آید.

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه در ادامه تصریح کرد: مامورین ما در همه جا حضور دارند، هیچ مورد ضرب و شتم نداشتیم و تا این لحظه گزارش خاصی به ما نرسیده است.

وی  با بیان اینکه سوادکوه 11 عامل توزیع دارد، اعلام کرد: 3 عامل توزیع در شهر پل سفید و 8 عامل دیگر در شهر زیراب برای توزیع سبد کالا در بین مردم مشخص شده اند که اسامی آنها به قرار زیر است.

اسامی عاملین توزیع شهر پل سفید

1-فروشگاه فرهنگیان پل سفید

2- فروشگاه آرش خادمی

3- فروشگاه فرامرز حیدری

عاملین توزیع شهر زیراب

1-فروشگاه فرهنگیان زیراب

2- فروشگاه محمد علی سپهسرا

3- فروشگاه رضا جعفرپور

4- فروشگاه عبدالله بهمنی

5- فروشگاه رمضان علیپور

6- فروشگاه داود امیرپور

7- فروشگاه صادق شیرخوانی

8- فروشگاه نبی الله باکوییدیدگاه شما در مورد : دستگاه کارت خوان معضلی برای توزیع سبد کالا/سوادکوه 11 عامل توزیع دارد+ لیست عاملین

دستگاه کارت خوان معضلی برای توزیع سبد کالا/سوادکوه 11 عامل توزیع دارد+ لیست عاملین

  • پربازدیدترین ها