جمعه 01 تیر 1397 08:02:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 258

تاریخ انتشار : 08/07/1392 - 13:01

كمال عليپور:

جريان فتنه نبايد در وزارت خانه هاي آموزشي حضور يابند/توفيقي فرد مناسبي براي وزارت علوم نيست

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت:« با توجه به جايگاه والاي جوانان در توسعه و پویایی کشور كساني كه در جريان فتنه بودند نبايد در وزارتخانه‌هایی که با آموزش و فکر و جسم ملت سروکار دارند حضور داشته باشند.»

جريان فتنه نبايد در وزارت خانه هاي آموزشي حضور يابند/توفيقي فرد مناسبي براي وزارت علوم نيست

سوادكوه- کمال علیپور امروز با اشاره به اینکه حاضران در جریان فتنه نباید در وزارتخانه‌هایی که با آموزش و فکر و جسم ملت سروکار دارند حضور داشته باشند،گفت: مشارکت قشر جوان در توسعه و پویایی کشور از شرایط ضروری جامعه است و سلامت فکری باید بر این وزارتخانه‌ها حاکم باشد.

* وزرای پیشنهادی نباید از خط قرمزها عبور کرده باشند

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس درباره تعیین تکلیف وزارتخانه‌های بدون وزیر، گفت: وزرای پیشنهادی نباید از خط قرمزها عبور کرده باشند و رئیس جمهور و وزرای دولت یازدهم نمره مثبتی در دفاع از اصول و ارزش‌های نظام اسلامی دارند.

وی با بیان اینکه وزرای وزارتخانه‌های بدون وزیر بعد از پایان سفر رئیس جمهور به سازمان ملل معرفی می‌شوند، خاطر نشان کرد: صالحی امیری برای وزارت ورزش و جوانان گزینه مناسبی است و از نیروهای ارزشی و فرهنگی نظام است.

*کمرنگ بودن فرهنگ در ورزش باید مورد توجه قرار گیرد

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امیدوارم اخبار مربوط به بداخلاقی‌های جامعه ورزشی نادرست باشد، گفت: کمرنگ بودن فرهنگ در ورزش باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

علیپور به فعالیت‌های سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان اشاره کرد و افزود: صالحی در استفاده از جوانان و نخبگان مهارت دارد و تصمیم‌های وی برنامه محور است.

وی بر اقبال مناسب مجلس شورای اسلامی به صالحی امیری برای وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

* وزیر آموزش و پرورش باید در این وزارتخانه آرامش برقرار کند

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش برای ارتقای جامعه، گفت: دیدگاه کلی مجلس شورای اسلامی نسبت به گزینه وزارت آموزش و پرورش مثبت است و آقای فانی باید ارتباط بیشتری با کمیسیون‌ها برقرار کند و برنامه‌های خود را به آنان ارائه دهد.

 علیپور با تاکید بر اینکه وزیر آموزش و پرورش باید در این وزارتخانه آرامش برقرار کند، افزود: به نظر می‌رسد گزینه دولت برای وزارت آموزش و پرورش مشکلی ندارد ولی ارتباط خود با نمایندگان را باید تقویت کند.

* وزیر علوم باید فرد شاخص در دفاع از ارزش‌ها باشد

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دیدگاه‌های نظام اسلامی و مقام معظم رهبری باید در دانشگاه‌ها پیاده شود، تصریح کرد: گفت‌وگوهای سیاسی در دانشگاه‌ها همواره وجود دارد و سیاست‌های ما باید به شیوه‌ای باشد که افکار بلند امام راحل و مبانی جمهوری اسلامی برای جوانان پایه‌ریزی شود.

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بر جهشی بودن فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها تاکید کرد و افزود: وزیر علوم و تحقیقات و فناوری باید فرد شاخصی در دفاع از ارزش‌ها و اصول باشد.

علیپور به بررسی وضعیت سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مجلس پرداخت و خاطر نشان کرد: کارنامه گذشته و حال حاضر آقای توفیقی نمره خوبی ندارد و تصمیمات وی در دوران سرپرستی عجولانه بوده است.

*احمدی‌نژاد 6 سال جاسبی را در دانشگاه آزاد تحمل کرد

وی با بیان اینکه سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات در تصمیمات خود به ارزش‌ها توجه نکرده است، افزود: احمدی‌نژاد 6 سال جاسبی را در دانشگاه آزاد تحمل کرد و سرپرست وزرات علوم دو ماه نتوانست "دانشجو" را تحمل کند.

علیپور خاطر نشان کرد: رئیس جمهور با توجه به عملکرد نامناسب توفیقی، فرد دیگری را برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی کند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : جريان فتنه نبايد در وزارت خانه هاي آموزشي حضور يابند/توفيقي فرد مناسبي براي وزارت علوم نيست

جريان فتنه نبايد در وزارت خانه هاي آموزشي حضور يابند/توفيقي فرد مناسبي براي وزارت علوم نيست

  • پربازدیدترین ها