شنبه 02 تیر 1397 20:19:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 25602

تاریخ انتشار : 09/03/1394 - 18:53

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

داعش جرأت حمله به ايران را ندارد/افزايش قيمت سوخت بايد با تدبیر بهتری عمل می‌شد

رئيس كميسيون امنيت ملی مجلس شوراي اسلامي درباره نزديكي داعش به مرزهای ايران، گفت: داعش جرأت حمله به ايران را ندارد، هر چند ما هم آمادگی کامل داریم و قبل از اینکه به ایران نزدیک شوند، برخورد قاطعی با آنها می‌شود.

داعش جرأت حمله به ايران را ندارد/افزايش قيمت سوخت بايد با تدبیر بهتری عمل می‌شد

سوادکوه- علاءالدین بروجردی  درباره افزایش قیمت بنزین و گاز اظهار کرد: یکی از اهداف هدفمند‌سازی یارانه‌ها واقعی کردن قیمت حامل‌های سوخت بود که این در راستای اجرای همان مصوبات گذشته است، اما اینکه به این صورت هم‎زمان هم قیمت گاز و بنزین افزایش پیدا کرد می‌توانست با تدبیر بهتری عمل شود.


وی درباره نزدیکی داعش به مرزهای ایران، بیان کرد: داعش جرات  حمله به ايران را ندارد هرچند ما هم آمادگی کامل داریم و قبل از اینکه به ایران نزدیک شوند برخورد قاطعی با آنها می‌شود.

رئيس كميسيون امنيت ملی مجلس در پاسخ به این سئوال که نقش آمریکا در مقابله با داعش چیست، بیان کرد: کارنامه آمریکا در ارتباط با داعش در عراق شکست‌خورده است، چرا که حامی داعش است و چندین محموله سلاح هوایی را در منطقه برای داعش فرستاد.

بروجردی در پايان خاطرنشان كرد: نقش آمریکا، انگلیس و هم‌پیمانانش در منطقه، در پیدایش و حمایت از داعش آشکار است، جمهوری اسلامی ایران، عراق و سوریه هم با قاطعیت ایستاده‌اند و حتماً این پروژه در منطقه شکست می‌خورد.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : داعش جرأت حمله به ايران را ندارد/افزايش قيمت سوخت بايد با تدبیر بهتری عمل می‌شد

داعش جرأت حمله به ايران را ندارد/افزايش قيمت سوخت بايد با تدبیر بهتری عمل می‌شد

  • پربازدیدترین ها