یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 13:26:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2550

تاریخ انتشار : 15/11/1392 - 16:14

اختصاصی/ رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی:

دومین مباشر توزیع کالا نیز در شیرگاه فعال شد/ مردم نگران اتمام سبد کالا نباشند

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه مردم نگران اتمام سبد کالایی نباشند گفت: دومین مباشر توزیع سبد کالا نیز دقایقی پیش فعالیت خود را آغاز کرد.

دومین مباشر توزیع کالا نیز در شیرگاه فعال شد/ مردم نگران اتمام سبد کالا نباشند

مزدک قبادی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین در محل توزیع سبد کالا در شیرگاه اظهار داشت: از میان 5 مباشر توزیع در شهرستان، فروشگاه فرهنگیان تنها مباشری بود که از ساعت 8 صبح توزیع سبد کالا را اجراء کرده است.

وی با بیان اینکه مختار نجفی دیگر مباشر تولید نیز دقایقی پیش توزیع سبد کالا را آغاز کرده، گفت: به دلیل تغییرات در سیستم پوز، مباشرین توزیع با مشکل مواجه شدند و نهایتا تا چند ساعت دیگر این مشکل برطرف می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی در خصوص حضور مردم برای دریافت سبد کالا بیان کرد: استقبال مردم خوب بود، مردم از ساعت 8 صبح مراجعه کردند و تحت نظارت کامل بازرسان اداره صنعت، معدن، تجارت در حال دریافت سبد کالایی خودشان هستند و تا کنون مشکل خاصی نداشتیم.

قبادی به مردم اطمینان داد: اقلام سبد کالا به اندازه کافی موجود است و مردم از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته چرا که اگر کالایی تمام شود دوباره به استان تقاضا می دهیم و ظرف مدت کوتاهی جبران می شود.

وی خاطر نشان کرد: سرپرست خانوار با به همراه داشتن کارت ملی و کارتی که یارانه در آن واریز می شود برای دریافت سبد کالایی خود به فروشگاههای محل توزیع مراجعه کننند.

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی در مورد نحوه اطلاع رسانی به مردم برای دریافت سبد کالا ابراز داشت: برای این امر با فرماندار، بخشدار، نیروی انتظامی، اصناف، اتحادیه مربوط و کلیه مباشرین توزیع جلسه هماهنگی گذاشتیم و علاوه بر آن در جهت رفاه حال مردم مقرر شد مباشرین توزیع با نصب بنر در مکان توزیع مردم را مطلع کنند.

قبادی تصریح کرد: توزیع سبد کالا فعلا تا 13 اسفند ادامه دارد و به نظر می رسد این زمان برای شهرستان جوابگو است.

وی تاکید کرد: اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی آماده پاسخگویی به مردم است و مردم می توانند در صورت وقوع هر گونه مشکل خاصی به این اداره مراجعه کنند.

 رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی همچنین به مردم هشدار داد: توزیع سبد کالا کاملا رایگان است و خرید و فروش آن علاوه بر ممنوع بودن جرم محسوب می شود و در صورت وقوع چنین مواردی با همکاری دستگاه های ذیربط با متخلفین برخورد خواهد شد.

قبادی در پایان با تشکر از سازمان صنعت، معدن، تجارت استان گفت: از مسئولین شهرستان،مجموعه فرمانداری، نیروی انتظامی، اصناف و نهادهای نظارتی و خدماتی شهرستان که در این امر مهم همکاری کردند و حمایت های لازم خود را دارند تقدیر و تشکر می کنیم.

گفتنی است طرح توزیع سبد کالا از روز یک شنبه در سراسر ایران آغاز شد، سبد کالا شامل 10 کیلوگرم برنج، دو قطعه مرغ به وزن تقریبی 4 کیلوگرم، دو بطری روغن مایع 800 گرمی، دو بسته پنیز 400 گرمی و یک شانه تخم مرغ به وزن 1.8 کیلوگرم برای هر خانوار است.

آمار های رسمی منتشر شده نشان می دهد 451000 نفر در مازندران واجد شرایط دریافت سبد کالا هستند.دیدگاه شما در مورد : دومین مباشر توزیع کالا نیز در شیرگاه فعال شد/ مردم نگران اتمام سبد کالا نباشند

دومین مباشر توزیع کالا نیز در شیرگاه فعال شد/ مردم نگران اتمام سبد کالا نباشند

  • پربازدیدترین ها