یکشنبه 26 آذر 1396 23:14:58

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2546

تاریخ انتشار : 15/11/1392 - 09:56

اختصاصی/ نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت خبر داد:

اعزام گروهی از نمایندگان به مناطق حادثه دیده مازندران

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار از اعزام گروهی از نمایندگان به مناطق غرب استان برای بررسی مشکلات مردم این منطقه خبر داد.

اعزام گروهی از نمایندگان به مناطق حادثه دیده مازندران

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین در خصوص اقدامات انجام شده توسط نمایندگان در مورد بحران برف در مازندران گفت: از ساعات اولیه نمایندگانبا پیگیری از طریق شهرستان خواهان تشکیل کمیته بحران شهرستان و ستاد بحران استان شدند.

وی اظهار داشت: نمایندگان به طور جمعی و انفرادی از رئیس جمهور ، وزیر کشور، وزیر راه و شهرسازی و رئیس جمعیت هلال احمر کشور خواستند با جدیت به کمک مردم بشتابند.

حسینی افزود: صبح امروز قاسم احمدی لاشکی به نمایندگی از نمایندگان شمال در خصوص مشکلات منطقه در صحن به مدت 5 دقیقه توضیح داد و مشکلات مردم از قبیل قطع آب، برق، گاز و قطع ارتباط جاده ای بر شمرد.

لاشکی از کمبود امکانات راه سازی و خدمات رسانی در منطقه خبر داد و از مسئولان خواست به کمک مردم بشتابند.

حسینی همچنین از پیگیری 30 تن از نمایندگان شمال کشور برای رسیدگی به خسارت کشاورزان منطقه خبرداد و بیان کرد: نمایندگان طی نامه ای به وزارت کشاورزی خواهان رسیدگی به خسارت کشاورزان منطقه شدند.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت اعلام کرد: در پی پیگیری های مکرر نمایندگان، دکتر لاریجانی از ریاست جمهوری خواست تا وزیر کشور و وزیر راه را مامور پیگیری این امور کند.

عضو کمیسیون ورزش و جوانان بیان کرد: با پیگیری های انجام شده از سوی مجلس، مجید انصاریان معاون پارلمانی رئیس جمهور طی تماسی با وزیر کشور از ایشان خواست به منطقه سفر کند.

وی افزود: همچنین دکتر لاریجانی نیز نمایندگان استان و کمیسیون های عمران و کشاورزی مجلس را مامور کرد برای بررسی مسائل استان به مازندران سفر کنند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اعلام کرد: قاسم احمدی لاشکی، سیدهادی حسینی، کمال علیپور از کمیسیون عمران، فیاضی، نوروزی از کمیسیون کشاورزی، شریعت نژاد، امیر خجسته از کمیسیون داخلی و شوراها و دکتر سلطانی از کمیسیون انرژی از سوی مجلس برای بازدید از منطقه و مردم مامور شدند.

عضو کمیسیون صنایع ابراز داشت: دکتر میرکاظمی عضو کمیسیون انرژی مجلس نیز مسئول پیگیری گاز استان شد.

حسینی با بیان اینکه علی رغم طرح مسئله بودجه در مجلس تمام همّ و نگرانی نمایندگان استان مشکلات مردم شریف استان است، اظهار امیدواری کردو گفت: با بسیج امکانات به مدد مردم می شتابیم.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت مشکل سوخت، برق و راه را عمده ترین مسئله مردم دانست و از مسئولین خواست نگران حال مردم باشند.

عضو کمیسیون ورزش و جوانان مجلس با بیان اینکه برق و سوخت مهم ترین مشکل بیمارستان ها و مراکز درمانی منطقه است، از پزشکان، کادر درمان، مسئولان هلال احمر، ادارات گاز، راه، برق و به خصوص از فرماندهان محترم سپاه و نیروهای بسیج و مسئولا انتظامی مناطق تشکر ویژه کرد.

حسینی در پایان از با اشاره به حضور استاندار در منطقه حادثه دیده، این حضور را مفید دانست و از مسئولان خواست به تمام نقاط استان توجه ویژه شود.

وی گفت: از فرمانداران منطقه، بخشداران و کارکنان دستگاه های دولتی و مدیران استانی می خواهیم علی رغم تلاش فراوان، کوشش خود را مضاعف کنند.دیدگاه شما در مورد : اعزام گروهی از نمایندگان به مناطق حادثه دیده مازندران

اعزام گروهی از نمایندگان به مناطق حادثه دیده مازندران