یکشنبه 26 آذر 1396 19:17:25

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2541

تاریخ انتشار : 15/11/1392 - 08:18

اختصاصی/ رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه در گفتگو با سوادکوه آنلاین خبر داد:

اعزام تیم امدادی به غرب استان/ امداد رسانی به 4 خانوار گرفتار در برف در منطقه گزو

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه از اعزام یک تیم امدادی به مناطق حادثه دیده غرب استان به همراه کمک های غذایی خبر داد.

اعزام تیم امدادی به غرب استان/ امداد رسانی به 4 خانوار گرفتار در برف در منطقه گزو

جهانگیر آذری در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: در پی شرایط نامساعد جوی و بارش برف در محور و سطح شهرستان ، علاوه بر تعداد 5 پایگاه امداد جاده ای که به طور فعال در محور مواصلاتی به صورت شبانه روزی به حادثه دیدگان ناشی از تصادفات جاده ای و در راه ماندگان برف و کولاک خدمترسانی می کنند عوامل امدادی شعبه نیز از تاریخ 11/11/92 به حالت آماده باش درآمده تا درصورت نیازبه هموطنان امدادرسانی کنند.

وی از نجات 4 خانواده گرفتار در برف خبر داد و گفت: 2 اکیپ امدادی به منطقه امامزاده گزو اعزام شدند وضمن  امدادرسانی به 4 خانوارگرفتار در برف به توزیع اقلام غذایی ( کنسرو ، نان ، آب معدنی ) در بین آنان پرداختند.

آذری با اشاره به لغزندگی محور سوادکوه در این چند روز بیان کرد:طی سه روز گذشته امدادگران پایگاه های امداد جاده ای سوادکوه به 6 مورد تصادف پوشش امدادی دادند و ضمن اینکه بر روی 11 نفر  از مصدومین کمک های اولیه انجام دادند، 4 تن از مصدومین این تصادفات را به بیمارستان منتقل کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه همچنین به اسکان موقت در راه ماندگان در پایگاه امدادی گدوک و ارفعده اشاره کرد و ابراز داشت: تعداد 50 قوطی کنسرو به همراه 70 قرص نان در بین آنان توزیع شد.

عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان با بیان اینکه سوادکوه نیز در امداد رسانی به شهرهای غربی استان مشارکت کرده است گفت: یک تیم امدادی متشکل از 2 پرسنل به همراه 6 نفر نجاتگر داوطلب صبح دیروز  جهت امداد رسانی به حادثه دیدگان ناشی از برف در منطقه غرب استان اعزام شده اند.

وی همچنین از ارسال 600 بطری روغن مایع 900 گرمی و 700 کیلو عدس به شهرستان نوشهر جهت توزیع در بین آسیب دیدگان ناشی از برف این منطقه خبر داد.

گفتنی است بارش سنگین برف در  مازندران وضعیت فوق العاده ای را در غرب استان به وجود آورده، گفته می شود ارتفاع برف در برخی از نقاط به بیش از یک و نیم متر ارتفاع می رسد.

مردم غرب مازندران در وضعیت نا به سامانی به سر می برند و استاندار مازندران مجبور شده برای کمک به حادثه دیدگان از استان های همجوار تقاضای کمک کند.دیدگاه شما در مورد : اعزام تیم امدادی به غرب استان/ امداد رسانی به 4 خانوار گرفتار در برف در منطقه گزو

اعزام تیم امدادی به غرب استان/ امداد رسانی به 4 خانوار گرفتار در برف در منطقه گزو