چهار شنبه 02 خرداد 1397 19:22:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 25309

تاریخ انتشار : 04/03/1394 - 11:55

فرمانده سپاه کربلا در گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در سوادکوه:

دشمنان جمهوری اسلامی ایران ریشه همه جریانات منطقه را در انقلاب اسلامی ایران می دانند

فرمانده سپاه کربلا در گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در سوادکوه اظهار داشت:دشمنان جمهوری اسلامی ایران ریشه همه جریانات منطقه را در انقلاب اسلامی ایران می دانند/یمنی ها تاوان شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را می دهند.

دشمنان جمهوری اسلامی ایران ریشه همه جریانات منطقه را در انقلاب اسلامی ایران می دانند

به گزارش سوادکوه آنلاین مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و یادواره 4 شهید سوادکوهی عملیات بیت المقدس شب گذشته با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران، جمعی از مسئولان شهرستانی و شهری و خانواهد معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مردم ولایت مدار سوادکوه در مسجد جامع شهر زیراب برگزار شد.

در این مراسم سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران ضمن گرامیداشت این روز در بخشی از سخنان خود با اشاره به اقدامات دشمنان جمهوری اسلامی ایران تاکنون اظهار داشت: با فراگیر شدن انقلاب اسلامی ایران دشمنان به این نتیجه رسیدن با شیعه ایرانی پیرو ولایت فقیه با جنگ نمی توان به پیروزی دست یافت به همین منظور در سال 1365 دستور العمل 18 ماده ای نوشتند که تغییرات مد نظرشان در ایران اجرا شود.

وی ادامه داد: در داخل کشور بعضی افراد آگاهانه و بعضی دیگر نا آگاهانه این دستورالعمل را اجرا کردند.

بابایی با اشاره به مفاد این دستور العمل تصریح کرد: واتیکانیزه کردن ایران جزئی از این دستورالعمل بود یعنی روحانیت در قم مستقر شود و همچون پاپ در واتیکان به مسائل دینی رسیدگی کند.

فرمانده سپاه کربلا افزود: ماده ای دیگر اندلسیزه کردن بود یعنی هویت زدایی اخلاقی از مردم که آرام آرام نسل های سوم، چهارم و پنجم با فساد منحرف شوند.

وی با اشاره به وضعیت کنونی حجاب در جامعه گفت: بدحجابی اکنون ایمان جوانان را نشانه رفته است و باعث از بین رفتن ایمان جوانان می شود و با ازبین رفتن ایمان غیرتی نمی ماند تا جوانان از کشورشان دفاع کنند.

بابایی با بیان اینکه امروز کشور در زمینه های مختلف مورد تهاجم قرار گرفته است، اظهار داشت: یک جنگ،  جنگ فرهنگی است، تهاجم فرهنگی آرام آرام نفوذ می کند.

وی با اشاره به ناتوانی دشمن در برابر جوانان ایرانی تصریح کرد: چرا امروز دشمن جرات نمی کند به ما حمله کند؟ چون در جامعه جوانانی  داریم که هر جوان با یک لشکر دشمن برابری می کند که این عظمت  ناشی از ایمان یک جوان مسلمان ایرانی است.

فرمانده سپاه کربلا گفت: جنگ دیگر امروز جنگ اقتصادی است، وقتی اندیشه، اندیشه خرابی باشد استقلال معنا ندارد، می خواهد در همه زمینه ها وابسته باشیم.

بابایی ادامه داد: امروز باید به جایی برسیم اگر دورتادور محاصره و سالها تحریم شویم باید روز به روز قوی تر شویم و لازمه این امر به گفته مقام معظم رهبری نگاه به درون است.

وی جنگ سیاسی را جنگ دیگری  دانست و اظهار داشت: دشمن در فتنه سال 88 به دنبال وابستگی سیاسی کشور بود.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: شرایط امروز با شرایط قبل از آزادسازی خرمشهر فرقی ندارد دشمن همه تجربیات خود را  در قبال ایران اجرا می کند.

بابایی گفت: در جبهه نظامی نیز با آنها در گیر هستیم، در زمان هشت سال دفاع مقدس سوریه به کشورمان یاری رساند حال دشمنان در حال انتقام از آنان هستند.

وی با اشاره به جنایات آل سعود و همپیمانانش در یمن اظهار داشت: یمنی ها نیز تاوان  شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را می دهند.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران ریشه همه جریانات منطقه اعم از غزه، سوریه ، لبنان، عراق ، یمن و مصر را در انقلاب اسلامی ایران می دانند و انتقام خود را از این ملت ها می گیرند.

بابایی تاکید کرد: در جنگ سیاسی باید هوشیار باشیم ، آن حزبی قابل احترام است که نظام اسلامی ، قانون اساسی و اصل مهم ولایت مطلقه فقیه برای او قابل قبول است.

وی بااشاره به انتخاب درست معیارها گفت: معیار ها باید معیارهای حسینی باشد و شعار ما این است "عاشورایی می مانیم"

 

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنیددیدگاه شما در مورد : دشمنان جمهوری اسلامی ایران ریشه همه جریانات منطقه را در انقلاب اسلامی ایران می دانند

دشمنان جمهوری اسلامی ایران ریشه همه جریانات منطقه را در انقلاب اسلامی ایران می دانند

  • پربازدیدترین ها