چهار شنبه 27 دی 1396 04:58:38

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2529

تاریخ انتشار : 14/11/1392 - 15:24

اختصاصی/ بخشدار زیراب خبر داد:

افتتاح 4 پروژه عمرانی در ایام الله دهه مبارکه فجر

بخشدار زیراب از افتتاح 4 پروژه عمرانی در ایام الله دهه فجر در بخش زیراب خبر داد.

افتتاح 4 پروژه عمرانی در ایام الله دهه مبارکه فجر

حشمت سمیعی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، اظهار داشت: به برکت خون شهدا و پایداری مردم علی رقم وضعیت بد اقتصادی کشور در ایام الله دهه مبارکه فجر 4 پروژه عمرانی در زیراب مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی گفت: مهم ترین این پروژه ها، مجتمع آب رسانی روستای اتو است که با افتتاح این پروژه 4 روستای اتو، سی پی، کچید و پیرنعیم از نعمت آب آشامیدنی برخوردار می شوند.

سمیعی همچنین به افتتاح جاده آسفالته امیرکلا اشاره کرد و ابراز داشت: این جاده به طول سه کیلومتر با صرف هزینه 3 میلیارد ریال در دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

بخشدار زیراب بیان کرد: این جاده ارتباط بین روستاهای دهستان کسلیان را ایمن تر می کند و موجب می شود دسترسی مردم این منطقه به شهر 6 کیلومتر نزدیک تر شود.

عضو شورای تامین شهرستان از پروژه گاز رسانی کارسالار بالا و پائین به عنوان سومین پروژه افتتاحی در دهه فجر یاد کرد و اذعان داشت: این پروژه که علاوه بر کارسالار روستاهای جمشیدآباد، معدن و کلیج کلا را نیز شامل می شود با صرف هزینه بیش از 5 میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است.

سمیعی در پایان تصریح کرد: آب رسانی به روستای معدن آخرین پروژه ا ی است که در ایام الله دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرد.دیدگاه شما در مورد : افتتاح 4 پروژه عمرانی در ایام الله دهه مبارکه فجر

افتتاح 4 پروژه عمرانی در ایام الله دهه مبارکه فجر