دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 15:51:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2525

تاریخ انتشار : 14/11/1392 - 08:27

اختصاصی/کمال علیپور در گفتگو با سوادکوه آنلاین:

طرح تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن، تجارت با امضای 31 نماینده تقدیم مجلس شد

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در خانه ملت اظهار داشت: طرح تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن، تجارت با امضای 31 نماینده تقدیم مجلس شد.

طرح تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن، تجارت با امضای 31 نماینده تقدیم مجلس شد

کمال علیپور دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین از طرح تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن، تجارت خبر داد و گفت: این طرح با امضای31 نماینده تقدیم هیات رئیسه مجلس شد و هیات رئیسه موظف است زمانی را برای طرح سوال از وزیر مشخص کند.

وی چگونگی انتخاب اقلام سبد کالا را دلیل اصلی این طرح دانست و اعلام کرد: باید فهمید که چرا به جای برنج ایرانی از برنج هندی در سبد کالا استفاده شده است و مقصر اصلی این ماجرا چه کسی است.

علیپور تصریح کرد: در حالی که این طرح و خرید برنج از کشاورزان داخلی می توانست کمک خوبی به کشاورزان باشد اما کسانی از وزارت صنعت، معدن، تجارت اعلام کردند برنج داخلی جوابگوی طرح سبد کالا نیست و همان افراد در مدت کوتاهی این همه برنج هندی را جایگزین کردند.

نماینده مردم سوادکوه با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر قبلا به مجلس ارائه شده است،خاطر نشان کرد: وزیر باید به زودی در مجلس حاضر شود و به سوالات پاسخ دهد، اگر نتوانست نمایندگان را قانع کند مطمئنا استیضاح خواهد شد.

گزارش تکمیلی این مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شددیدگاه شما در مورد : طرح تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن، تجارت با امضای 31 نماینده تقدیم مجلس شد

طرح تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن، تجارت با امضای 31 نماینده تقدیم مجلس شد

  • پربازدیدترین ها