جمعه 31 فروردین 1397 15:21:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 25185

تاریخ انتشار : 02/03/1394 - 12:02

رویای خیالی هادی خامنه‌ای در مازندران

مدیرکل و فرماندار دولت اعتدال در همایش اصلاح‌طلبان چه می‌کنند؟!

چرا مسیر مردان اعتدال باید پلی‌بکی حداقل 10 ساله به دوران زجرآور اصلاحات داشته باشد و همچنان تفکرات حزبی به‎دور از اعتدال در بدنه اعتدالیون رخ‎نمایی کند.

مدیرکل و فرماندار دولت اعتدال در همایش اصلاح‌طلبان چه می‌کنند؟!

سوادکوه- سالن شعبه دو تأمین اجتماعی شهرستان ساری طی هفته گذشته دومین بار است که محل تجمع اصلاح‌طلبان مازندرانی می‌شود و هرچند دومین تجمع مانند تجمع اول به استغفا و قسم خوردن به قرآن کریم و مسائلی از این دست منتهی نشد اما حضور مدیران اجرایی دستگاه‌های دولتی مازندران در صفوف اصلاح‌طلبان تندروی مازندران نشان داد که دولت تدبیر و امید رنگ و بوی اصلاح طلبی افراطی را به‌خود گرفته است.

حضور هادی خامنه‌ای یکی از لیدرهای اصلاح‌طلب و در کناردست آن مدیران دولت به‌اصلاح تدبیر و امید مازندران در همایش‌های مختلف اصلاح‌طلبان نشان می‌دهد که بسیاری از مسئولان فقط رنگ و اسم اعتدال به‌خود گرفته‌اند.

جواد واحدی فرماندار فعلی ساری که نماینده عالی دولت تدبیر و امید در این شهرستان است، چه توجیهی برای حضور خود در این همایش دارد؛ چرا مسیر مردان اعتدال باید پلی‌بکی حداقل 10 ساله به دوران زجرآور اصلاحات داشته باشد و همچنان تفکرات حزبی به‎دور از اعتدال در بدنه اعتدالیون رخ‎نمایی کند.

همچنین حضور علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران که سیاسی‌ترین انتصاب‌ها را در اجتماعی‌ترین دستگاه اداری استان در کارنامه خود دارد، همه و همه بیان‌گر این است که آرایش سیاسی شدید برای انتخاباتی کردن مدرسه و جامعه فرهنگیان استان مدنظر قرار گرفته است.

هادی خامنه‌ای در این همایش که به نوعی نتوانست ذوق‌زدگی خود را پنهان کند، در سخنانی گفت: در انتخابات آینده پیروزی به حق با اصلاح‌طلبان است. 

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در این همایش پا را از حد فرا‌تر گذاشت و با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید افتخار کنند که ادامه‌دهنده راه سیدالشهدا (ع) هستند، گفت: اصلاحات و نغمه اصلاح‌طلبی که‌‌ همان نغمه انتقادات درست به مسائل است، از اول انقلاب شروع شد تا جلوی تخریب‌کنندگان گرفته شود.

وی با ادعا به اینکه اصلاح‌طلبان دلسوزان واقعی به نظام و کشور هستند، افزود: بیشتر اصلاح‌طلبان، آگاهان جامعه هستند و ویژگی آگاهان این است که زود‌تر از دیگران از خطرات و مشکلات مطلع می‌شوند.

این لیدر اصلاح‌طلبان با اشاره به اینکه اصلاح‌طلبی تندروی و کندروی ندارد و شخصیتی معتدل است، ولی ما اعتدال را به‌معنی مسامحه‌کاری نمی‌دانیم، سعی داشت تا نشان دهد سیاست‌های اصلاح‌طلبان با دولت تدبیر و امید یکسان است.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) با بیان اینکه همه توفیقات اصلاح‌طلبان فقط با چاشنی اتحاد و وحدت رقم می‌خورد، ادامه داد: انشالله در انتخابات پیش‌رو پیروزی به حق با اصلاح طلبان است.

به گزارش بلاغ، این همایش با عنوان همایش اصلاح‌طلبان و با پرچم و نماد یک فعالیت حزبی با رویه برنامه‌ریزی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی که قرار است اسفندماه امسال برگزار شود، به میزبانی اداره تأمین اجتماعی ساری در سالن چسبیده به ساختمانی که جواد واحدی در این ساختمان به‌عنوان فرماندار صاحب کرسی است، برگزار شد و نکته قابل تأمل در این زمینه این است که فرماندار به‌عنوان مجری برگزاری انتخابات باید همواره بی‌طرفی خود را در انتخابات حتی در ظاهر نمایان کند اما ظاهرا واحدی با شرکت در این همایش سعی کرد فقط حق همسایگی را اجابت کند و یادش رفت که وی قرار است مجری انتخاباتی باشد که همواره قانون بر بی‌طرفی مجریان تأکید دارد.

قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران که از‌‌ همان ابتدا حضور وی در دستگاه تعلیم و تربیت با شائبه فعالیت‌های انتخاباتی مطرح شده بود که وی همواره زبان تکذیبش را در این زمینه باز می‌کرد و با حضور در کنار اطلاح‌طلبان به آرامش خاطر رسیده بود، نشان می‌دهد که فعالیت حزبی مدیران هرچند با منع و انکار باشد، بر رویه خدمت‌رسانی صادقانه می‌چربد. 

دعای شفای عاجل ظاهرا برای آیت‌الله نظری از علمای به‌نام مازندران به‌عنوان یکی از اصلاح‌طلبان نیز از حواشی این همایش بود که در آستانه دوم خرداد با عنوان سالگرد میلاد اصلاح‌طلبان از آن یاد شده بود.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : مدیرکل و فرماندار دولت اعتدال در همایش اصلاح‌طلبان چه می‌کنند؟!

مدیرکل و فرماندار دولت اعتدال در همایش اصلاح‌طلبان چه می‌کنند؟!

  • پربازدیدترین ها