پنج شنبه 28 دی 1396 09:32:39

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2503

تاریخ انتشار : 13/11/1392 - 15:56

اختصاصی/سوادکوه گزارش می دهد:

اعلام آمادگی دونده سوادکوهی برای دویدن تا ژنو

قهرمان مسابقات دوی صحرا نوردی بزرگسالان جهان در کشور امارات آمادگی خود را برای دویدن از نطنز تا ژنو به عنوان سفیر صلح ایران اعلام کرد.

اعلام آمادگی دونده سوادکوهی برای دویدن تا ژنو

به گزارش سوادکوه آنلاین، این هفته سید هادی حسینی نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت به دیدار خردمند حیدری قهرمان مسابقات جهانی دوی صحرا نوردی کشور امارات رفت.

در این دیدار که تعدادی از مدیران شهرستانی وبخشدار زیراب ورئیس اداره ورزش وجوان سوادکوه نیز حضور داشتند نماینده مردم سوادکوه ظرفیتهای ورزش سوادکوه را بسیار عالی خواند و بر حمایت از ورزشکاران تاکید کرد.

وی گفت: حیدری پرچم دار سوادکوه در مسابقات دو ومیدانی جهان است.

عضوکمسیون ورزش در این دیدار با اشاره به قهرمانی ارزشمند حیدری در مسابقات جهانی پیشنهاد کرد: خردمند حیدری به همراه حسین فاضلی دیگر دونده مازندرانی بعنوان سفیران صلح جمهوری اسلامی ایران از نطنز تا ژنو را بدوند.

قهرمان پیشکسوتان دو ومیدانی جهان با استقبال از پیشنهاد دکتر حسینی نماینده مجلس، آمادگی خود را به همراه حسین فاضلی برای ایفای نقش خود بعنوان سفیر صلح ایران و طی مسافت نطنز تا ژنو را اعلام کرد

حسینی در پایان این دیدار تاکید کرد: پیگیر اجرای این کار با اتخاذ تدابیر لازم وساز و کارها هستم تا قهرمانان مازندرانی دو میدانی این مسافت را از نطز تا ژنو بدوند.

گفتنی است خردمند حیدری به تازگی در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان که با حضور 25 هزار دونده از 110 کشور در امارات برگزار شده بود توانست  مدال طلا از آن خود کند.

نویسنده : علیرضا ذاکری

دیدگاه شما در مورد : اعلام آمادگی دونده سوادکوهی برای دویدن تا ژنو

اعلام آمادگی دونده سوادکوهی برای دویدن تا ژنو