سه شنبه 26 دی 1396 13:20:12

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2492

تاریخ انتشار : 12/11/1392 - 23:00

سوادکوه گزارش می دهد:

طنین زنگ انقلاب در مدارس سوادکوه

همزمان با سراسر کشور زنگ تولد انقلاب اسلامی ملت ایران به طور نمادین در دبیرستان دادگر پل سفید نواخته شد.

طنین زنگ انقلاب در مدارس سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره آموزش وپرورش شهرستان سوادکوه همزمان با سراسر کشور زنگ تولد انقلاب اسلامی ملت ایران به طور نمادین در دبیرستان دادگر پل سفید با حضور فرماندار محترم شهرستان , مسئولین ادارات و نهادها و خانواده معظم شهیدان برگزار شد .

در این جشن که به علت سرمای هوا در نمازخانه مدرسه برگزار شد با فعالیت های دانش آموزی از جمله : نمایشگاه عکس  و سرود همراه بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان در خیر مقدم به حضار گفت: روز دوازدهم بهمن 57 روز تولد انقلاب اسلامی و روز نزول یک فرشته آسمانی است . خدا را شاکریم یک سال دیگر از عمر انقلاب را به سلامت سپری کردیم و این روز به یاد ماندنی را جشن می گیریم. اگر ما به رسانه های دنیا توجه کنیم متوجه عظمت و بزرگی انقلاب خود خواهیم شد زیرا آنان این انقلاب را معجزه قرن بیستم نامیدند .

غلامرضا افشون یادآور شد : دشمن از آغازین سال تولد انقلاب با توطئه هایی همچون کودتای نظامی , تحریک گروه های ضد انقلاب , مجاهدین خلق , و هشت سال جنگ تحمیلی هیچ نتیجه ای نگرفت بلکه هر روز در مقابل عظمت امام و امت تحقیر و شکست خورده روی برگرداند .

وی در ادامه اظهار داشت: امروز که بر اریکه قدرت عایشه ها و توسط طلحه ها و زبیریان زمان دست به شبیخون فرهنگی و تحریم اقتصادی زده است باز هم به فرموده پیرجماران هیچ غلطی نتواند کرد . اما باید به هوش باشیم و با بصیرت که در تمامی صحنه ها بخصوص در 9 دی 1388 آفریدیم پیمان بسته ایم با  رهبری و انقلاب تا آخرین قطره خونمان بمانیم .

افشون تصریح کرد: امروز در مدارس از دختران ما عطر عفاف و پاکدامنی و از پسران ما ایستادگی و شجاعت و غیرت دینی دیده می شود که باعث افتخار و عزت ماست .

فرماندار شهرستان سوادکوه نیز به عنوان سخنران جلسه به ایراد سخنرانی پرداخت وگفت : کشوری که استبداد نابران مصلح بر آن حاکم بود امروز به برکت وجود امام راحل و خون شهیدان عزت و افتخار جهانی کسب نموده که سکان داران آینده این کشور عظیم شما جوانان هستید و باید با بصیرت دینی و انقلابی خود این عزت و اقتدار را پاسداری کنید .

وی خاطر نشان کرد : ما به وعده الهی که فرمود مستضعفان وارثان زمینند معتقدیم و از هیچ توطئه ای هراس نداریم بلکه با تدبیر حکیمانه رهبرفرزانه انقلاب و ایثار و فداکاری مجدانه شما فرزندان دشمن زبون را نا امید خواهیم کرد .دیدگاه شما در مورد : طنین زنگ انقلاب در مدارس سوادکوه

طنین زنگ انقلاب در مدارس سوادکوه