دوشنبه 28 خرداد 1397 13:58:16

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 24801

تاریخ انتشار : 25/02/1394 - 13:03

رئیس ستاد انتخابات کشور:

دولت بی‌طرفی کامل خود را در انتخابات اعلام کند/اجازه فعالیت‌های موثر سیاسی به احزاب داده شود

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: برای داشتن انتخاباتی سالم و بانشاط باید به احزاب و گروه‌های مختلف اجازه فعالیت سیاسی موثر داده شود.

دولت بی‌طرفی کامل خود را در انتخابات اعلام کند/اجازه فعالیت‌های موثر سیاسی به احزاب داده شود

سوادکوه-  محمدحسن مقیمی بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری مازندران ‌با بیان اینکه ضروری است با عزم جدی برای سازندگی کشور گام برداشت، اظهار کرد: دولت برای فائق آمدن بر مشکلات باید از مدیران توانمند استفاده کند.

وی با اشاره به نوسانات قیمت نفت که باید برای گذر از این بحران از مدیران قوی و توانمند استفاده کرد، افزود: تنها مدیران کارآزموده می‌توانند برنامه‌های دولت را محقق کنند‎ و باید از استانداران و مدیران توانمند حمایت شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان در پایان امسال، بیان کرد: دولت با آمادگی کامل و تخصیص منابع و امکانات انتخابات را برگزار می‌کند باید شرایط حضور برای کاندیداها و همه اقشار جامعه در انتخابات فراهم شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه تمام ادارات موظف هستند تا انتخاباتی سالم و بانشاط برگزار کنند، تصریح کرد: برای داشتن چنین انتخاباتی باید به احزاب و گروه‌های مختلف اجازه فعالیت سیاسی موثر داده شود.

این مسئول با اظهار این‌که اجازه نمی‌دهیم از امکانات و تریبون دولت علیه کسی استفاده شود، خاطرنشان کرد: دولت باید بی‌طرفی کامل خود را در انتخابات اعلام و از تمام احزاب و گروه‌ها حمایت کند.

مقیمی با تأکید بر ضرورت قانون‌گرایی در انتخابات پیش‌رو‏ اضافه کرد: بعضی از نامزدها دست به تبلیغات زودهنگام زده‌اند که این خلاف قانون است.

در این جلسه از زحمات علی احسانی معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار مازندران قدردانی شد و امیدعلی پارسا به‌عنوان نخستین مدیر سازمان برنامه‌ریزی استان معرفی شد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : دولت بی‌طرفی کامل خود را در انتخابات اعلام کند/اجازه فعالیت‌های موثر سیاسی به احزاب داده شود

دولت بی‌طرفی کامل خود را در انتخابات اعلام کند/اجازه فعالیت‌های موثر سیاسی به احزاب داده شود

  • پربازدیدترین ها