سه شنبه 29 خرداد 1397 11:08:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2473

تاریخ انتشار : 12/11/1392 - 11:56

در حاشیه نماز جمعه صورت گرفت

تجلیل امام جمعه زیراب از دوومیدانی‌کار سوادكوهي

امام جمعه زیراب سوادکوه در حاشیه نماز جمعه این شهرستان از دوومیدانی‌کار حائز رتبه نخست مسابقات بین‌المللی امارات تجلیل به عمل آورد.

تجلیل امام جمعه زیراب از دوومیدانی‌کار سوادكوهي

سوادكوه- حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه به در پیش بودن دهه فجر و توصیف امام راحل از انقلاب به انفجار نور اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی غیر مادی بود که بنیانگذار انقلاب اسلامی نگاهی ملکوتی به آن داشت.

امام جمعه زیراب سوادکوه با بیان اینکه کارشناسان خبره توان تحلیل انقلاب اسلامی را با نگاه مادی ندارند، افزود: ابزار تحلیل‌گران مادی بوده است و با آن ابزار مادی توان تحلیل و پیش‌بینی انقلاب اسلامی را نداشتند.

وی با تأکید بر اینکه همه ملت وارثان انقلاب اسلامی ایران هستند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران امانت سنگینی در دست ملت و مسئولان است که باید به خوبی در حفظ و قدرتمند کردن آن تلاش شود.

رضایی با اشاره به برنامه‌های تبلیغی صهیونیسم جهانی بر علیه اسلام و انقلاب اسلامی ایران، گفت: استکبار و صهیونیسم جهانی برنامه‌های شومی برای تضعیف اسلام و انقلاب دارند.

خطیب جمعه زیراب به شیوه‌های تضعیف و تحریف آموزه‌های دینی توسط دشمنان اشاره کرد و افزود: دشمنان با استفاده از ابزارهای مختلف رسانه‌ای و ماهواره‌ای و فضای مجازی قصد تضعیف مسلمانان را دارند.

به گزارش فارس، در نماز جمعه شهر زیراب سوادکوه از خردمند حیدری که در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی امارات از بین 25 هزار دونده به مقام نخست دست یافته بود، تجلیل شد.


منبع : فارس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 12 بهمن 1392 - 13:11
    سوادکوه

    دعوت عالم سوادکوهی از نورعلی تابنده به بازگشت به اهل بیت علیهم السلام منبع شیعه آنلاین

    0 0
دیدگاه شما در مورد : تجلیل امام جمعه زیراب از دوومیدانی‌کار سوادكوهي

تجلیل امام جمعه زیراب از دوومیدانی‌کار سوادكوهي

  • پربازدیدترین ها