یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 02:02:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2470

تاریخ انتشار : 11/11/1392 - 18:18

اختصاصی/ آمار لحظه ای تصادفات آخر هفته محور سوادکوه:

7 زخمی در 5 تصادف روز پایانی هفته

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از وقوع 5 تصادف با 7 زخمی در 24 ساعت گذشته خبر داد.

7 زخمی در 5 تصادف روز پایانی هفته

سوادکوه- جهانگیر آذری در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت طی 24 ساعت گذشته در محور سوادکوه 5 سانحه جاده ای رخ داد که موجب آسیب دیدگی 7 تن از هم میهنان عزیزمان شد.

شرح این تصادفات به ترتیب زیر است:

در اولین تصادف شب گذشته بر اثر  برخورد نیسان با عابر پیاده در عبور برنجستانک یک تن زخمی شد که توسط عوامل امدادی پایگاه امداد جاده ای شیرگاه به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شد.

در حادثه بعدی نیز که در ساعت 2 بامداد امروز درعبور برنجستانک اتفاق افتاد، بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو 405 راننده آن به طور سطحی زخمی شد که توسط امدادگران پایگاه امداد جاده ای شیرگاه مورد مداوا قرار گرفت.

همچنین در ساعت 5:05 صبح امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه کامیون در 2 کیلومتری پایگاه امداد جاده ای گدوک، راننده آن به شدت زخمی شد. در این سانحه امدادگران بعد از رها سازی مصدوم آن را به بیمارستان امام (ره) فیروزکوه منتقل کردند.

در چهارمین تصادف امروز بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با اتومبیل پژو پارس در عبور برنجستانک محور سوادکوه دو نفر زخمی شدند که توسط امدادگران پایگاه شیرگاه به صورت سرپایی درمان شدند.

آخرین تصادف نیز به برخورد یک دستگاه پژو 405 با دیواره جاده مربوط می شود. در این برخورد که در ساعت 9:53 در 2 کیلومتری پایگاه امدادجاده ای دوگل رخ داد هر دو سرنشین خودرو زخمی شدند که مورد درمان سرپایی قرار گرفتند.

این خبر در حال تکمیل است...دیدگاه شما در مورد : 7 زخمی در 5 تصادف روز پایانی هفته

7 زخمی در 5 تصادف روز پایانی هفته

  • پربازدیدترین ها