شنبه 01 اردیبهشت 1397 05:01:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 24391

تاریخ انتشار : 18/02/1394 - 16:49

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 18 اردیبهشت:

تجاوز آل سعود به یمن با اراده استکبار انجام شده است /راهپیمایی محکومیت آل سعود موجب فشار بر جوامع بشری برای قطع حملات هوایی را به دنبال دارد

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 18 اردیبهشت اظهار داشتند: تجاوز آل سعود به یمن با اراده استکبار انجام شده است /راهپیمایی محکومیت آل سعود موجب فشار بر جوامع بشری برای قطع حملات هوایی را به دنبال دارد.

تجاوز آل سعود به یمن با اراده استکبار انجام شده است /راهپیمایی محکومیت آل سعود موجب فشار بر جوامع بشری برای قطع حملات هوایی را به دنبال دارد

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام احمد قربانی امام جمعه پل‌سفید سوادکوه در نماز جمعه امروز با اشاره به تاثیر جهانی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی ایران ترس ملت‌ها را فرو‌ریخته است.

وی با اشاره به افتخار  پیامبران بر  بندگی خدا افتخار و برپایی مراسم  اعتکاف دز سوادکوه تصریح کرد : جستجوی منشا زندگی در این دنیا به نتیجه نمی‌رسد و دانشمندان برای دست‌یابی به حقیقت آن به نتایج مختلف غیر‌واقعی رسیدند.

امام جمعه پل‌سفید با اشاره به  الگوبرداری ملت ها از انقلاب اسلامی ایران  گفت: گفتمان انقلاب اسلامی، عزت را برای ملت‌ها به ارمغان آورده است و تجاوز آل سعود به یمن با اراده استکبار انجام شده است و محکوم به شکست است.

قربانی با اشاره به وحدت گسترده و بی‌نظر نیروهای نظامی و انتظامی و اطلاعات کشور، خاطر نشان کرد: وحدت بی‌نظیر نیرو‌های نظامی و انتظامی و اطلاعات با فرماندهی فرمانده کل قوا به دست آمده است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری، معلم بودن همراه با اخلاص را مهمترین نقش معلم توصیف کردند، اظهار داشت: اجرای برنامه‌های ویژه معلم سرمایه‌گذاری است و از شهرداری و شورای اسلامی شهر پل‌سفید برای قدردانی از آنان تشکر می‌کنم.

 

*************************************************************

حجت الاسلام محمدزمان رضایی امام جمعه زیراب  با محکوم کردن حملات آل سعود بر علیه مردم یمن، اظهار داشت: جوامع بشری از مردم مظلوم یمن حمایت کنند.

وی با اشاره به اینکه دستورات دینی که در آموزه‌های قرآنی و زندگی و کلام معصومان ما آمده است، راهنمای مناسب و سعادت‌بخش زندگی هستند، گفت: امر به معروف و نهی از منکر دارای آثار مناسب فردی و اجتماعی و موجب پالایش جامعه است.

امام جمعه زیراب با تاکبد بر لزوم رعایت حجاب در جامعه تصریح کرد: رعایت حجاب بر زن و مرد واجب است و جلوگیری از چشم‌چرانی در جامعه با رعایت پوشش مناسب و تقوا به دست می‌آید.

رضایی با محکوم کردن حملات آل سعود به یمن خواستار حمایت جوامع بشری از مردم مظلوم یمن شد و اظهار کرد: راهپیمایی محکومیت آل سعود موجب فشار بر جوامع بشری برای قطع حملات هوایی را به دنبال دارد.

وی در پایان با تبریک هفته هلال احمر از اقدامات جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه تقدیر کرد. 

در پایان این مراسم راهپیمایی علیه تجاوز آل سعود به یمن و جنایات آل سعود و همپیانانش در یمن توسط نماز‌گزاران سوادکوهی انجام شد. دیدگاه شما در مورد : تجاوز آل سعود به یمن با اراده استکبار انجام شده است /راهپیمایی محکومیت آل سعود موجب فشار بر جوامع بشری برای قطع حملات هوایی را به دنبال دارد

تجاوز آل سعود به یمن با اراده استکبار انجام شده است /راهپیمایی محکومیت آل سعود موجب فشار بر جوامع بشری برای قطع حملات هوایی را به دنبال دارد

  • پربازدیدترین ها