چهار شنبه 27 دی 1396 10:49:51

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 24384

تاریخ انتشار : 18/02/1394 - 12:50

آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

مذاکره در سایه تهدید ارزشی ندارد/ تهدید نظامی، دشمنان ایران را پشیمان خواهد کرد

امام جمعه موقت تهران گفت: اخیرا معاون رئیس جمهور و وزیر خارجه آمریکا گفته‌اند در صورت شکست در مذاکرات گزینه نظامی روی میزاست که در این رابطه باید بگویم پاسخ آن‌ها را رهبر معظم انقلاب داده است.

مذاکره در سایه تهدید ارزشی ندارد/ تهدید نظامی، دشمنان ایران را پشیمان خواهد کرد

سوادکوه- « سیداحمد خاتمی» خطبه‌های نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته تهران را ایراد کرد. 


وی ضمن گرامیداشت میلاد حضرت علی(ع) در روز معلم و روز کارگر و همچنین ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات حضرت زینب(س) و شهادت آ‌یت‌الله مطهری اظهار کرد: جریان حق و باطل در طول تاریخ استمرار داشته است و باید جریان باطل را شناخت تا تحت تاثیر آن قرار نگیریم و امروز جریان باطل آمریکا و هم پیمانان آن است.

خطیب نماز جمعه گفت: قرآن، نماد استکبار را فرعون معرفی می‌کند که بیش از 20ویژگی دارد که اگر به آن‌ها دقت کنیم می‌بینیم که قابل انطباق بر دو بل اسکتباری به ویژه‌آمریکا هستند.

سید احمد خاتمی ادامه‌ داد: قرآن فرعون را طاغی می‌داند یعنی کسی که تجاوز از حقش می‌کند و آمریکا مصداق کاملی از این تجاوز است.

**گروه‌های تکفیری زائیده سیاست‌های آمریکا

وی گفت: در طول پنجاه سال اخیر آمریکا با تولید گروه‌های تکفیری به پنجاه کشور جهان حمله مستقیم و غیر مستقیم کرده است و امروز سرکش‌ترین دولت در جهان که حتی به مردم خود  نیز رحم نمی‌کند ‌آمریکا است.

خطیب نماز جمعه با بیان اینکه دومین ویژگی‌ که قرآن برای شیاطین تطبیق می‌کند تهدید است اظهار کرد: فرعون زمان با هر کشوری که چپ می‌کند بلافاصله با تهدید تحریم اقتصادی تا تحریم‌های دیگر آن‌ها را تهدید می‌کند.

امام جمعه تهران گفت: اخیرا معاون رئیس جمهور و وزیر خارجه آمریکا گفته‌اند در صورت شکست در مذاکرات گزینه نظامی روی میزاست که در این رابطه باید بگویم پاسخ آن‌ها را رهبر معظم انقلاب داده است.

**تهدید نظامی، دشمنان ایران را پشیمان خواهد کرد

وی با بیان اینکه دوره "بزن در رو" گذشته است، ادامه داد: اگر آمریکا متعرض ملت ایران شود باید بداند که این ملت بزرگ را تعقیب‌شان خواهد کرد و به تعبیر امام (ره) ملت ایران دندان‌های آمریکا را در دهانشان خورد خواهند کرد.

این خبر ادامه دارد...


منبع : باشگاه
دیدگاه شما در مورد : مذاکره در سایه تهدید ارزشی ندارد/ تهدید نظامی، دشمنان ایران را پشیمان خواهد کرد

مذاکره در سایه تهدید ارزشی ندارد/ تهدید نظامی، دشمنان ایران را پشیمان خواهد کرد