یکشنبه 03 تیر 1397 17:05:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 24184

تاریخ انتشار : 15/02/1394 - 09:19

چند کلمه حرف حساب

نمایندگان محترم مازندران! خواهشمندیم دیگر از ورزش مایه نگذارید

چند سرمایه‌گذار و اسپانسر مالی در حمایت از ورزش مازندران توسط شما جذب شد؟ چرا هیچ وزارتخانه‌ای حاضر به حمایت از ورزش مازندران نیست؟ چرا هیچ بانک و بنگاه‌های اقتصادی در حمایت از ورزش مازندران اعلام موجودیت و آمادگی نمی‌کنند؟

نمایندگان محترم مازندران! خواهشمندیم دیگر از ورزش مایه نگذارید

سوادکوه- در کوران انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیشتر نامزدها یکی از شعارهای اصلی خود را حمایت از جامعه ورزشی مطرح می‌کنند، حال تنها چند ماه به پایان دوره کنونی حضور نمایندگان مجلس مانده است و سوأل ورزش‌دوستان استان از هر 12 نماینده مازندران در مجلس شورای اسلامی این است، که طی مدت حضور خود در مجلس شورای اسلامی چه خدماتی به ورزش استان قهرمان‌پرور خودتان داشته‌اید؟

لطفا به این موارد توجه و قدری تأمل کنید.

* مازندران با بیش از 150 بازیکن لیگ برتری، هیچ تیمی در لیگ برتر ندارند.

* در مدت خدمت شما، حتی یک سالن بزرگ و یا مجموعه ورزشی که مازندرانی‌ها بتوانند میزبانی مسابقات بین‌المللی و آسیایی را بدون دردسر بپذیرند، احداث نشده است.

* جوامع ورزشی بیشتر شهرهای مازندران از عملکرد نمایندگان خود رضایت ندارند.

* در حمایت از ورزش استان هیچ حرکت چشم‌گیری از سوی نمایندگان انجام نشده البته حضور در مراسم افتتاحیه، اختتامیه، استقبال‌ها و بدرقه از قهرمانان را نمی‌توان خدمت محسوب کرد.

* برخی از نمایندگان مفتخر به این شدند که به‌عنوان عضو هیئت مدیره تیم‌های لیگ برتر، هیئت رئیسه فدراسیون‌ها، هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی ورزشی، هیئت رئیسه فراکسیون‎های مختلف باشند که تمام این‌ها سودی به حال جامعه ورزش مازندران نداشته و تنها امتیازی که داشت سفرهای خارجی برای برخی بود؛ حضور در مسابقات المپیک، بازی‌های آسیایی و والیبال جهانی، چه منافعی برای ورزش مازندران داشت؟

* چند سرمایه‌گذار و اسپانسر مالی در حمایت از ورزش مازندران توسط شما جذب شد؟ چرا هیچ وزارتخانه‌ای حاضر به حمایت از ورزش مازندران نیست؟ چرا هیچ بانک و بنگاه‌های اقتصادی در حمایت از ورزش مازندران اعلام موجودیت و آمادگی نمی‌کنند؟

* کدام اعتبارات مالی جذب ورزش مازندران شده؟ و کدام امکانات و تأسیسات و امتیازات از سوی شما برای ورزش مازندران به ارمغان آورده شده است؟

خواهشمندیم دیگر در روزهای داغ انتخابات دم از ورزش نزنید یا قهرمانی را خام نکنید تا از شما حمایت کند.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : نمایندگان محترم مازندران! خواهشمندیم دیگر از ورزش مایه نگذارید

نمایندگان محترم مازندران! خواهشمندیم دیگر از ورزش مایه نگذارید

  • پربازدیدترین ها