شنبه 01 اردیبهشت 1397 18:18:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 23846

تاریخ انتشار : 09/02/1394 - 01:35

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی:

تیم مذاکره کننده گول دستان مخملی امریکا را نخورند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امیدوارم اعضای تیم مذاکره کننده به خصوص رئیس جمهور گول دستان مخملی امریکا را نخورند و هرگونه توافق باید طبق قانون به تائید مجلس برسد و امریکا هیچ زمان مورد اعتماد نیوده است.

تیم مذاکره کننده گول دستان مخملی امریکا را نخورند

سوادکوه- کمال علیپور خنکداری در نشست علنی دیروز (سه‌شنبه 8 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در خصوص مذاکرات 5+1،گفت: امیدوارم اعضای تیم مذاکره کننده به خصوص رئیس جمهور گول دستان مخملی امریکا را نخورند.

نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: هرگونه توافق باید طبق قانون به تائید مجلس برسد و امریکا هیچ زمان مورد اعتماد نیوده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکر به وزیر،کار، تعاون و رفاه اجتماعی در رابطه با حقوق بازنشستگان فولاد سوادکوه ،تصریح کرد: جای تعجب است که باید همیشه تذکر دهیم تا این عزیزان شاید حقوق قانونی خود را دریافت کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،در تذکر به وزیر نفت،ادامه داد: در رابطه با انتصاب افراد دارای پرونده و مشکل دار به وزیر نفت تذکر می دهم و اگر این رویه اصلاح نشود قطعا وزیر استیضاح خواهد شد.

وی در تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز گفت: آقای وزیر در رابطه با نساجی قائم شهر فکری بکنید،یک کمک 5 میلیارد تومانی یک کارخانه و یک شهر را نجات می دهد.

علیپور خنکداری در تذکر به وزیر بهداشت و درمان ادامه داد: در رابطه با بیمارستان رازی قائم شهر و همچنین در مورد بیمارستان شهدا به وزیر تذکر می دهم چرا که دستگاه های رادیولوژی و سونوگرافی این بیمارستان دارد خاک می خورد در حالی که جذب دو متخصص کار سختی نیست.

وی تصریح کرد: بیمارستان رازی قائم شهر بلاتکلیف است و باید با شروع کار عمرانی این مشکل حل شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکر به وزیر ورزش و جوانان افزود: ساخت ورزشگاه 6 هزارنفری جویبار که پایتخت کشتی است مورد تاکید مسئولان است که باید به این موضوع توجه شود.

وی گفت: وزیر اقتصاد دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را،درصد تورم 15 درصد است اما سود تسهیلات 36 درصد است که جای تعجب دارد و 23 درصد تا 36 درصد ظلم است.


منبع : خانه ملت
دیدگاه شما در مورد : تیم مذاکره کننده گول دستان مخملی امریکا را نخورند

تیم مذاکره کننده گول دستان مخملی امریکا را نخورند

  • پربازدیدترین ها