جمعه 07 اردیبهشت 1397 09:31:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 23354

تاریخ انتشار : 31/01/1394 - 18:47

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه تشریح کرد

عملکرد جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی در نوروز 94+تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه عملکرد جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی در نوروز 94 را تشریح کرد.

عملکرد جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی در نوروز 94+تصاویر

جهانگیر آذری  امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی در نوروز 94 از تاریخ 25 اسفند لغایت 16 فروردین با حضور کارکنان، امدادگران و اعضاء مرکز جوانان به هموطنان خدمات ارائه نمودند تا مسافران نوروزی با خاطری آسوده و آرامش خیال تعطیلات خود را در این شهرستان سپری نمایند.


وی ادامه داد: در واحد امداد و نجات در 5 پایگاه امدادی گدوک،دوگل ،ارفعده ، جوارم و شیرگاه عوامل اجرایی این پایگاه ها خدماتی همچون امداد رسانی به مصدومین تصادفات، اطفا ء حریق خودروها، رها سازی مصدومین با استفاده از ست نجات، ارائه خدمات سرپایی به مراجعین پایگاههای امدادی و اسکان موقت مسافران در پایگاههای امدادی ارائه نمودند.


رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه با اشاره به فعالیت واحد جوانان جمعیت هلال احمر گفت: واحد جوانان این جمعیت در کمپ های  ورودی شهرستان در دو راهی آزادمهر و شیرگاه اقدام به توزیع بوروشور های مذهبی، نقشه اماکن سیاحتی و تفریحی، کتابچه های بهداشتی و امدادی  نمودند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنیددیدگاه شما در مورد : عملکرد جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی در نوروز 94+تصاویر

عملکرد جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی در نوروز 94+تصاویر

  • پربازدیدترین ها