دوشنبه 27 آذر 1396 02:42:27

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2322

تاریخ انتشار : 05/11/1392 - 22:09

اختصاصی/ به گزارش سوادکوه آنلاین:

سید هادی حسینی درگذشت خبرنگار ورزشی مازندران را تسلیت گفت

در پی درگذشت استاد اسفندیار زرکوب، نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار طی یادداشتی درگذشت این خبرنگار با سابقه را تسلیت گفت.

سید هادی حسینی درگذشت خبرنگار ورزشی مازندران را تسلیت گفت

به گزارش سوادکوه آنلاین، سید هادی حسینی که پیش از این در سالهای نه چندان دور در زمان ریاست سازمان ورزش و جوانان استان مازندران سابقه آشنایی با مرحوم اسفندیار زرکوب را داشت طی یادداشتی فقدان این خبرنگار با سابقه مازندرانی را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزشی مازندران تسلیت گفت.

متن این پیام در ادامه خبر مشاهده می شود.

انا لله و انا الیه راجعون

قلم را اگر خداوند بدان قسم یاد کرده است ارزش آن به این است که در دست انسان فرهیخته است که افکارش را بر سطوری می نگارد پس صاحب قلم بهتر از قلم است. این روزها خانواده بزرگ و فرهیخته اهل قلم، صاحب قلمی صاحب نفس و بزرگی به نام استاد اسفندیار زرکوب را از دست داده است. استاد زرکوب که در سالهای خدمت در ورزش به عنوان مشاور ارشد در ورزش استان راهنمای بنده بوده، مردی بزرگ مبادی آداب اخلاقی و دارای اخلاق حرفه ای، فرهیخته و اهل فکر دیدم و قلمش قیمت نداشت. جامعه نویسندگان ورزشی و جامعه بزرگ ورزشی ایران و مازندران اسفندیار زرکوب را فراموش نخواهند کرد. بنده این ضایعه را به خانواده عزیز به خصوص فرزندان دلبندش در خانواده بزرگ جامعه ورزشی و خانواده فرهیخته اهل قلم تسلیت عرض نموده و علو درجات این عزیز سفر کرده را از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.

سید هادی حسینی

خادم مردم در مجلس

گفتنی است مرحوم استاد زرکوب یکی از با سابقه‌ترین خبرنگاران و نویسندگان ورزش مازندران محسوب می‌شد که سابقه فعالیت در بیشتر نشریه‌های استان را داشت.

استاد زرکوب 72 ساله از سن 16 سالگی به شغل خبرنگاری روی آورده بود و مدت 56 سال نیز در این شغل فعالیت داشت.

استاد زرکوب همچنین در کنار شغل خبرنگاری یکی از بهترین دوندگان ورزش کشور در رشته دو ومیدانی محسوب می‌شد که در مسابقات بین‌المللی سنتو صاحب مدال نیز شد.

اسفندیار زرکوب که به دلیل بیماری قلبی و مغزی در بیمارستان امام ساری بستری بود روز پنج شنبه سوم بهمن ماه دار فانی را وداع گفت.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 05 بهمن 1392 - 22:41
    سوادکوه

    سلام نامه حاج آقا امیری سوادکوهی در مازند نومه راجب سوادکوه را لطفا بزارید

    0 0
دیدگاه شما در مورد : سید هادی حسینی درگذشت خبرنگار ورزشی مازندران را تسلیت گفت

سید هادی حسینی درگذشت خبرنگار ورزشی مازندران را تسلیت گفت