جمعه 04 خرداد 1397 02:07:22

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 23195

تاریخ انتشار : 29/01/1394 - 13:31

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه ۲۸ فروردین ۹۴:

۵۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه روحانیت سم‌پاشی می‌کنند/عربستان با حمله به یمن سرسپردگی خود به استکبار را نشان داده است

ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه اظهار داشتند:۵۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه روحانیت سم‌پاشی می‌کنند/عربستان با حمله به یمن سرسپردگی خود به استکبار را نشان داده است.

۵۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه روحانیت سم‌پاشی می‌کنند/عربستان با حمله به یمن سرسپردگی خود به استکبار را نشان داده است

سوادکوه- امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی در خطبه های ۲۸ فروردین ماه با اشاره به سال‌روز تاسیس سپاه پاسداران، گفت: نقشه‌های رنگین دشمنان با وجود نیروهای مردمی و بسیج و سپاه خنثی شده است.

حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه شیعه‌گری بدون تقوا و اطلاعت از خدا میسر نمی‌شود، گفت: فرد بی‌تقوا و دروغ‌گو و بی‌تفاوت با آموزه‌های شیعه متفاوت است.
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه عدالت اجتماعی از شاخص‌های مهم جامعه اسلامی است، افزود: جامعه بدون عدالت پیشرفته نیست و حاکمان و کارگزاران جامعه اسلامی باید در مسیر عدالت قرار داشته باشند.
وی با اشاره به نشانه عدالت در جامعه اسلامی، خاطر نشان کرد: نشانه عدالت آن است که آنچه را که برای خودمان می‌پسندیم برای دیگران هم بپسندیم و آنچه را که برای خود نمی‌پسندیم برای دیگران هم نپسندیم.
خطیب جمعه شیر‌گاه با تاکید بر اینکه، پشتیبانی از حاکمان از نشانه‌های عدالت است، اظهار کرد: مردم با حاکمانی که از عدالت دور باشند همراهی نخواهند کرد.
مهدوی با گرامیداشت سالروز تاسیس ارتش و سپاه به آینده‌نگری امام راحل در تقویت ارتش اشاره کرد و افزود: دستور تاسیس ارتش توسط امام خمینی (ره) نقشه دشمنان و بی‌توجهی دوستان غافل را از بین برد.
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی از وجود نقشه‌های رنگا‌رنگ دشمنان برای از بین بردن انقلاب اسلامی و دستور امام خمینی (ره) برای تاسیس سپاه اشاره و خاطر نشان کرد: نقشه‌های رنگین دشمنان با وجود نیروهای مردمی و بسیج و سپاه خنثی شده است.
وی گفت: سپاه به امام راحل و ولایت فقیه و ارزش‌های نظام اسلامی پای‌بند است.

******************************
 

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه در خطبه های ۲۸ فروردین ماه با اشاره به فعالیت‌های ضد دینی، گفت: ۵۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه روحانیت و فقاهت سم‌پاشی می‌کنند.
حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه در ادامه بررسی موضوع معاد به اهمیت ابعاد مختلف آن در زندگی بشر اشاره کرد و گفت: خوف و امید از شاخص‌های انسان معاد‌باور است.
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه به انواع خوف اشاره کرد و افزود: ترس از خدا و ترس از گناه بخشی از شاخص‌های اعتقاد به معاد است و انسان‌هایی که ترس مثبت داشته باشند و از شبهات دوری کنند دارای ورع هستند.
وی به لبیک ارتش به آرمان‌های امام راحل اشاره کرد و با بیان اینکه ارتش با حضور در خدمت امام پیام مهمی به همگان داد، خاطر نشان کرد: لبیک به آرمان‌های امام راحل صفحه درخشان خدمات ارتش به انقلاب اسلامی بود.
خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه از تجهیز شبکه‌های ماهواره‌ای بر علیه روحانیت خبر داد و خاطر نشان کرد: ۵۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه روحانیت و فقاهت سم‌پاشی می‌کنند.
قربانی با اشاره به جنایات وهابیت در یمن، بیانیه شورای امنیت را خنده‌دار توصیف کرد و اظهار کرد: شورای امنیت سازمان ملل بدون محکوم کردن حملات عربستان از کشورهای دیگر خواست تا به انقلابیون یمن سلاح نفرستند.

*****************************
 

امام جمعه زیراب سوادکوه در خطبه های ۲۸ فروردین ماه با اشاره به اقداامات عربستان، گفت: عربستان با حمله به یمن سرسپردگی خود به استکبار را نشان داده است.
حجت الاسلام محمد زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به لزوم رعایت تقوا در فعالیت‌های فردی و اجتماعی، گفت: تقوای الهی سعادت دنیا و آخرت را برای انسان به ارمغان خواهد اورد.
امام جمعه زیراب سوادکوه به ابعاد تهمت و بدگویی در جامعه اشاره کرد و گفت: بی اعتمادی و رواج افکار ناپسند در جامعه از بلایایی زندگی اجتماعی است.
وی با اشاره به جنایات عربستان در یمن، گفت: عربستان با حمله به یمن سرسپردگی خود را به استکبار نشان داده است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : ۵۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه روحانیت سم‌پاشی می‌کنند/عربستان با حمله به یمن سرسپردگی خود به استکبار را نشان داده است

۵۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه روحانیت سم‌پاشی می‌کنند/عربستان با حمله به یمن سرسپردگی خود به استکبار را نشان داده است

  • پربازدیدترین ها