پنج شنبه 30 فروردین 1397 22:06:46

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 230

تاریخ انتشار : 07/07/1392 - 15:51

معاون مخابرات نفت منطقه شمال خبر داد:

نصب تابلوهای هشدار دهنده ممنوعیت تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در سوادکوه

معاون فنی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال، از نصب تابلوهای هشدار دهنده ممنوعیت تجاوز به حریم خطوط لوله نفت خبر داد.

نصب تابلوهای هشدار دهنده ممنوعیت تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در سوادکوه

سوادکوه- به نقل از روابط عمومی خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال، محمد رضا کریمی اظهار کرد: تابلوهای هشدار دهنده در مسیرهای پرتردد خط لوله نفت در مناطق تنگ ابولقیس، نهالستان پل سفید، شهرک صنعتی شورمست و  فیروزکوه نصب شد.

معاون فنی منطقه شمال، پیشگیری از حوادث و سوانح احتمالی و بهبود شرایط ایمنی خطوط لوله نفت را از اهداف اجرای طرح نصب تابلوهای هشدار دهنده عنوان کرد.

کریمی با اشاره به اینکه عملیات ساخت و نصب تابلوهای هشداردهنده در مسیر پر تردد منطقه شمال ادامه دارد، بیان کرد: همواره خطر سهل انگاری ها انسانی و تجاوز به حریم وجود دارد و در همین راستا با نصب تابلوهای هشدار دهنده اطلاعات قابل توجهی در اختیار ساکنان و مجاوران حریم خط لوله نفت قرار می گیرد.

وی افزود: با همکاری واحد تعمیرات خط و روابط عمومی منطقه به منظور اطلاع رسانی به ساکنان حریم خطوط لوله نفت به ویژه در نواحی پر تردد که با تراکم شدید جمعیت و کارگاه‌های صنعتی و خدماتی مواجه است، تابلوهای هشداردهنده نصب شده است.

معاون فنی منطقه شمال با اشاره به حاصلخیز بودن زمین های منطقه شمال تاکید کرد: هرگونه تصرف اعم از احداث بنا، زراعت، حفاری از طرف اشخاص و سازمان های دولتی و نهادهای غیر دولتی در حریم خطوط لوله نفت ممنوع است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : نصب تابلوهای هشدار دهنده ممنوعیت تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در سوادکوه

نصب تابلوهای هشدار دهنده ممنوعیت تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها