یکشنبه 26 آذر 1396 21:25:07

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2299

تاریخ انتشار : 04/11/1392 - 18:04

امام جمعه شیرگاه سوادکوه:

حماسه 7 اسفند شیرگاه نمونه‌ای از مقاومت ولایتمدارانه است

امام جمعه شیرگاه سوادکوه گفت: حماسه 6 بهمن آمل و هفت اسفند شیرگاه نمونه‌ای از مقاومت ولایتمدارانه ملت ایران است.

حماسه 7 اسفند شیرگاه نمونه‌ای از مقاومت ولایتمدارانه است

 به گزارش سوادکوه آنلاین،حجت‌الاسلام محمد مهدوی در نماز جمعه شیرگاه با اشاره به اینکه پیروی از راه انبیا از صفات مومنان است، افزود: امر به نماز و زکات از دستورات انبیا به خانواده خود و امت‌ها بوده است.

امام جمعه شیرگاه سوادکوه با تاکید بر اینکه یکی از صفات مهم والدین، تربیت دینی فرزندان است، افزود: تقوا باعث نجات مومنان از آتش جهنم می‌شود.

مهدوی با بیان اینکه مردم حماسه 6 بهمن آمل و هفت اسفند شیرگاه را از کربلا آموختند، تصریح کرد: حماسه 6 بهمن آمل و هفت اسفند شیرگاه نمونه‌ای از مقاومت ولایتمدارانه ملت ایران است.

خطیب جمعه شیرگاه سوادکوه با اشاره به اینکه سازمان ملل سازمان قدرت‌های سلطه‌گر و طرفداران ترور است، گفت: سازمان ملل در مسیر اهداف قدرت‌های سلطه‌گر گام بر می‌دارد.

*شجاعت انقلابیون در دهه فجر بیان شود

امام جمعه پل سفید سوادکوه در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان صفات متقیان، گفت: متقیان با صفات الهی خود الگویی برای جامعه دینی محسوب می‌شوند.

حجت‌الاسلام احمد قربانی به سالروز ورود حضرت معصومه (س) به قم اشاره کرد و افزود: حضور حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در ایران فرصت مناسبی برای کسب فیض از آنان برای سعادت است.

وی با گرامیداشت دهه فجر و با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای بیان شجاعت‌های انقلابیون، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش ناصرالحق در مازندران بیانگر ظرفیت فرهنگی و دینی این استان در مسیر تعالیم ائمه است.

*موفقیت نشست ژنو با عدم حضور ایران کاهش یافته است

امام جمعه زیراب سوادکوه در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان سبک زندگی از دیدگاه ائمه اطهار(ع)، گفت: رعایت مکارم اخلاقی، مواظبت از زبان، اخلاص در عمل، ترس از خدا و رعایت حقوق دیگران از عوامل زندگی به سبک اسلامی است.

حجت‌الاسلام علی رضانژاد با اشاره به سالروز مسدود کردن فرودگاه امام در چهار بهمن 57، افزود: امام راحل تصمیم به بازگشت از تبعید گرفته بود و تاکید علما و مردم و سیاسیون به این بازگشت موجب ضعف حکومت پهلوی شد.

وی با اشاره به نشست ژنو و وجود نگاه‌های استبدادی در طرف‌های مخالف سوریه، خاطرنشان کرد: موفقیت نشست ژنو با عدم حضور ایران کاهش یافته است.

رضانژاد، افزود: شجاعت دبیرکل سازمان ملل با پس گرفتن دعوت از ایران زیر سئوال رفته است و این اقدام با اشاره آمریکا بوده است.

خطیب جمعه زیراب با یادآوری حماسه 6 بهمن آمل، گفت: مردم مازندران با مقاومت در برابر دشمنان و منافقان کارنامه درخشانی در حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی دارند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : حماسه 7 اسفند شیرگاه نمونه‌ای از مقاومت ولایتمدارانه است

حماسه 7 اسفند شیرگاه نمونه‌ای از مقاومت ولایتمدارانه است