یکشنبه 03 تیر 1397 00:02:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 22782

تاریخ انتشار : 22/01/1394 - 12:13

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه94/01/21:

سخنان مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای فوق دیپلماسی بود/همدلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف در جامعه است

ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه اظهار داشتند:سخنان مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای فوق دیپلماسی بود/همدلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف در جامعه است.

سخنان مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای فوق دیپلماسی بود/همدلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف در جامعه است

به گزارش سوادکوه آنلاین، ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه به بیان مسائل روز پرداختند.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:هم‌دلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف در جامعه است

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۴ توسط مقام معظم رهبری، گفت: همدلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف در جامعه است.

حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه در ادامه بررسی موضوع معاد، گفت: معاد‌باوری را می‌توان در بهار طبیعت هم مشاهده کرد و خدا‌دوستی و علاقه انسان برای رسیدن به خدا هم از دلایل دیگر معاد‌باوری است.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به جنایات عربستان سعودی در یمن به حمایت امریکا از آن اشاره کرد و افزود: حمایت از شاه جنایت‌کار در قبل از انقلاب و حمایت از جنایات علیه فلسطین هم در کارنامه سیاه امریکا وجود دارد و موضوع جدیدی نیست.

وی با بیان اینکه غرب و رژیم صهیونیستی می‌خواهند بین دولت و ملت ایران فاصله بیاندازند، خاطر نشان کرد: برنامه کشور‌های استکباری آن است که بین ملت و دولت اختلاف ایجاد کنند ولی شعار هم‌دلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف بین ملت و دولت را فراهم می‌کند.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه به سالروز شهادت سردار صیاد شیرازی اشاره کرد و با یاد‌آوری دو‌گانگی غرب در برابر تروریسم، گفت: سکوت امریکا و غرب در برابر اقدامات تروریستی علیه ایران بیانگر دوگانگی آنان در موضوع تروریسم است.

 

امام جمعه زیراب سوادکوه:سخنان مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای فوق دیپلماسی بود

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به رشته شدن بافته‌های غربی‌ها، گفت: سخنان مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای فوق دیپلماسی بود.

حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به عظمت مقام مادر در آموزه‌های دینی، گفت: حق مادر در آموزه‌های دینی بالاتر از پدر قرار دارد و این موضوع از اهمیت مقام و جایگاه آن حکایت دارد.

امام جمعه زیراب سوادکوه با بیان اینکه قرار گرفتن احسان به والدین در کنار توحید و وفای به عهد در قرآن و احادیث وجود دارد، افزود: احترام به والدین موضوعی انسانی و اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه احسان به والدین حد و مرز نمی‌شناسد، خاطر نشان کرد: فقیر با سیر شدن، جهاد با رفع فتنه و روزه تا افطار به پایان می‌رسد ولی احسان به والدین انتها ندارد و همواره باید انجام شود.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره موضوع هسته‌ای، آن را فوق دیپلماسی توصیف و اظهار کرد: بیان دید‌گاه‌های مقام معظم رهبری درباره مذاکرات هسته‌ای همه بافته‌های غربی‌ها را رشته کرد.

رضایی با اشاره به موفقیت آموزش و پرورش سوادکوه در ارتقای ۱۸ پله‌ای موفقیت در کنکور، افزود: تلاش علمی دانش‌آموزان با مدیریت آموزش و پرورش و تلاش آنان و خانواده‌های آنان به دست آمده است.

وی با اشاره به زحمات مسئولان در تعطیلات نوروزی برای افزایش خدمات به مردم و مسافران، گفت: تلاش‌هایی در محور سوادکوه انجام شده است ولی مشکلات موجود در آن، مردم منطقه را اذیت کرده است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : سخنان مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای فوق دیپلماسی بود/همدلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف در جامعه است

سخنان مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای فوق دیپلماسی بود/همدلی و هم‌زبانی مورد نظر مقام معظم رهبری مانع از اختلاف در جامعه است

  • پربازدیدترین ها