چهار شنبه 30 خرداد 1397 13:34:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2248

تاریخ انتشار : 03/11/1392 - 23:15

به گزارش سوادکوه آنلاین:

اولین جلسه گرامیداشت دهه فجر در فرمانداری سوادکوه شمالی برگزار شد

فرماندار سوادکوه شمالی در این جلسه اظهار داشت : ما مفتخر هستیم که با رهبری امام عظیم الشان و مردم همیشه در صحنه انقلابی را خلق نمودیم که با گذشت بیش از سه دهه و با دشمنی استکبار همواره در مسائل بین المللی تاثیر گذار می باشد.

اولین جلسه گرامیداشت دهه فجر در فرمانداری سوادکوه شمالی برگزار شد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری سوادکوه شمالی ؛ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی به ریاست محمد رضا منصوریان فرماندار و با حضور امام جمعه شیرگاه و جمعی از رؤسای ادارات این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

محمد رضا منصوریان با اشاره به درپیش بودن دهه مبارک فجر و برگزاری مراسم گرامیداشت این مناسبت ملی اظهار داشت : ما مفتخر هستیم که با رهبری امام عظیم الشان و مردم همیشه در صحنه انقلابی را خلق نمودیم که با گذشت بیش از سه دهه و با دشمنی استکبار همواره در مسائل بین المللی تاثیر گذار است.

وی در خصوص جلسه هماهنگی برگزاری دهه فجر گفت : این توفیقی بود که اولین جلسه کاری بنده ، جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر در شهرستان سوادکوه شمالی می باشد

منصوریان اضافه کرد: ازسوی ستاد دهه فجر استان برای ایام الله فجرنامگذاری های لازم شده و باید با برنامه ریزی اصولی دراین زمینه گام برداشت.

مسئول روابط عمومی فرمانداری سوادکوه شمالی نیز در ادامه جلسه خاطر نشان کرد: در این جلسه مسئولان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی به بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداختند.در این نشست که در آن مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مورد بررسی قرار گرفت، برنامه‌های مختلف فرهنگی، تفریحی و ورزشی از سوی مسئولان عنوان شد.

امیری افزود: ستاد دهه فجر شهرستان سوادکوه شمالی با هدف به‌کارگیری تمام تلاش‏ها برای برپایی هرچه باشکوه‏تر مراسم دهه مبارک فجر و تشکیل کمیته های ویژه و تقسیم کار اقدامات لازم را بعمل اورد.

وی بیان داشت :در این جلسه در خصوص مسیر راهپیمائی روز 22 بهمن (مسجد جامع تا دادگستری) ، به صدا در آوردن سوت کارخانه اشباع در زمان ورود تاریخی امام به میهن ، تزئین سطح شهر و روستا ، نواخته شدن زنگ انقلاب در هنرستان فدک تصمیماتی اتخاذ گردید.

مسئول روابط عمومی فرمانداری در پایان اعلام  کرد : جدول روز شمار دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی در حال تدوین است تا در اختیار دستگاه های اجرایی قرار گیرد.



دیدگاه شما در مورد : اولین جلسه گرامیداشت دهه فجر در فرمانداری سوادکوه شمالی برگزار شد

اولین جلسه گرامیداشت دهه فجر در فرمانداری سوادکوه شمالی برگزار شد

  • پربازدیدترین ها