پنج شنبه 31 خرداد 1397 22:03:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 22331

تاریخ انتشار : 14/01/1394 - 19:33

سید هادی حسینی:

موضوع هسته‌ای از شاخص‌های همدلی و هم‌زبانی است

سید هادی حسینی، گفت: موضوع هسته‌ای یکی از شاخص‌های همدلی و هم‌زبانی مقام معظم رهبری برای سال ۹۴ است.

موضوع هسته‌ای از شاخص‌های همدلی و هم‌زبانی است

سوادکوه- سید هادی حسینی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای و موفقیت‌های آن حاصل مقاومت ملت ایران بوده است، گفت: از نظر ما دستاورد‌های بزرگی حاصل شده است که مذاکرات شبانه‌روزی سفیران ملت ایران در حقوق هسته‌ای ادامه مطالبات شهدای نظام جمهوری اسلامی بوده است.

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید فرض را بر این بگیریم که دشمن ما را رها کرده است، افزود: دشمن هیچ‌گاه ما را رها نمی‌کند و همواره دسیسه‌های مختلفی را در سر دارد.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با همه قوا و به صورت صادقانه در مسیر مذاکرات هسته‌ای حضور دارد، خواستار رفتار صادقانه طرف‌های مقابل شد و خاطر نشان کرد: دین ما بر احترام و رعایت حقوق دیگران تاکید دارد و از دولت‌های دیگر هم انتظار دارند که حقوق ملت‌ها را محترم داشته باشند.

حسینی درباره سخنان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره لزوم پاسخگویی وزیر امور خارجه برای موضوع مواد الحاقی در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: حقیقت‌پور از دوستان ما در مجلس است ولی از همکاران تقاضا می‌کنم در بیان سخنان خود از هر‌گونه اختلاف و تفرقه دوری کنند و اگر موضوعی باید در مجلس بررسی شود، دیدگاه مجلس اصل است و دیدگاه‌های افراد باید به صورت مناسب و در زمان معین بیان شود.

نماینده سوادکوه و قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع هسته‌ای یکی از شاخص‌های همدلی و هم‌زبانی مقام معظم رهبری برای سال ۹۴ است و دولت نیز قطعا موارد مورد نظر قانون برای مشورت و یا اعلام نظر مجلس شورای اسلامی را به مجلس خواهد آورد، افزود: دولت و وزیر امور خارجه امین نظام اسلامی هستند و به قول وزیر خارجه برخی از جزئیات در زمان مناسب آن بیان خواهد شد.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : موضوع هسته‌ای از شاخص‌های همدلی و هم‌زبانی است

موضوع هسته‌ای از شاخص‌های همدلی و هم‌زبانی است

  • پربازدیدترین ها