یکشنبه 03 تیر 1397 21:07:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2226

تاریخ انتشار : 01/11/1392 - 22:41

اختصاصی/ نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار:

آنچه را که توسط شهداء به دست آوردیم از دست نخواهیم داد

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در خصوص عواقب اجرای توافق نامه ژنو در کشور گفت: آنچه را که توسط شهداء به دست آوردیم از دست نخواهیم داد

آنچه را که توسط شهداء به دست آوردیم از دست نخواهیم داد

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین پذیرش توافق نامه ژنو را منوط به منشور کلی نظام دانست و اظهار داشت: ما آنچه را که در قالب منشور نظام باشد می پذیریم و راجع به هر مسئله ای که با منشور نظام که توسط مقام معظم رهبری تنطیم شده است مطابقت نداشته باشد بحث داریم.

وی افزود: امیدواریم اجرای این توافق نامه هم مانند کارهای گذشته دولت که مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفت در راستای منویات نظام باشد و جمهوری اسلامی از آن سود ببرد، حالا به قیمت تعلیق یا حرکت فرقی نمی کند مهم این است که بر اساس سیاست کلی نظام باشد.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار با اشاره به پذیرش قطع نامه 598 از سوی امام(ره) به خاطر مصلحت نظام خاطر نشان کرد: آنچه را که توسط شهداء به دست آوردیم از دست نخواهیم داد، اگر مجبور باشیم یا سیاست نظام ما این باشد که در یک عقب نشینی تاکتیکی مدتی غنی سازی 20 درصد را متوقف کنیم مفهومش این نیست که ما نمی توانیم بلکه کشور ما دیگر این را یاد گرفته و هرگز فراموش نخواهد کرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه دانش هسته ای را مانند بستن بند کفش دانست که هر وقت انسان آن را آموخت دیگر هرگز فراموش نمی کند.

حسینی با بیان این مطلب تصریح کرد: غنی سازی 20 درصد به اندازه ساخت یک قاشق چوبی برای ما آسان است، هر وقت که احساس کردیم آنها می خواهند به ما کلک بزنند دوباره فعالیت های هسته ای خود را از سر می گیریم.

عضو کمیسیون ورزش و جوانان مجلس در خصوص تصویب لایحه تولید اورانیوم غنی شدۀ 60 % توسط مجلس اعلام کرد: این لایحه هنوز تصویب نشده بلکه فقط طرح آن تهیه شده و در آینده برای تصویب به صحن علنی مجلس ارائه می شود.

وی تصویب این طرح را منوط به شرایطی دانست که طرف های مذاکره بخواهند به ایران زور بگویند و شرایط نظام را نپذیرند.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار با بیان اینکه من خود جزء کسانی بودم که زیر طرح غنی سازی 60 درصد را امضاء کردم، اذعان داشت: تا زمانی که طرف های مذاکره با ایران همکاری می کنند و شرایط ما را پذیرفته اند ضرورتی ندارد که ما به دنبال تولید اورانیوم غنی سازی شده با غنای 60% باشیم، اگر این توافق نامه بهم خورد ما این کار را بلدیم و می توانیم براحتی آن را انجام دهیم.دیدگاه شما در مورد : آنچه را که توسط شهداء به دست آوردیم از دست نخواهیم داد

آنچه را که توسط شهداء به دست آوردیم از دست نخواهیم داد

  • پربازدیدترین ها