دوشنبه 28 خرداد 1397 19:35:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2224

تاریخ انتشار : 01/11/1392 - 11:36

به گزارش سوادکوه:

نماینده سابق سوادکوه عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي درصنعت نفت شد

سیدعلی ادیانی مدیرکل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت با حفظ سمت عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي در صنعت نفت منصوب گردید.

نماینده سابق سوادکوه عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي درصنعت نفت شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، وزير نفت طي حكمي اعضاي ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي در صنعت نفت را منصوب كرد.

  به گزارش شمال نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت نفت،در حكم بيژن زنگنه، شجاع الدين بازرگاني معاون وزير نفت در امور حقوقي و مجلس رئيس ستاد و معاون امور مهندسي، رئيس سازمان حراست صنعت نفت، مديركل روابط عمومي، مديركل بازرسي ، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات، مديركل حسابرسي و امور مجامع و نمايندگان مديران عامل چهارشركت اصلي اعضاي اصلي ستاد ارتقاي سلامت اداري و مبارزه با مفاسد اقتصادي در صنعت نفت معرفي شدند.

شناخت موارد فساد و برخورد قاطع و قانوني با آنها از مهمترين تكاليف اين ستاد است و علاوه بر آن مسئوليت دارد نسبت به ارزيابي و شناخت گلوگاه هاي اصلي بروز و توسعه فساد در صنعت نفت و پيشنهاد فرايندهاي اصلاحي در اين موارد با هدف پيشگيري از فساد ، اقدام كند.

بر اساس حكم وزير نفت ، ستاد مذكور حسب مورد مي تواند از هر فرد ديگري نيز براي همكاري دعوت كند.
یاد آدوری می شود آقای دکتر ادیانی در تاریخ 7/10/92 با حکم وزیر نفت به سمت مدیرکل حسابرسی و امورمجامع وزارت نفت منصوب شده بود.

این اداره کل از واحدهای ستادی وزارت نفت بشمار می آید که مستقیم زیر نظر وزیر نفت فعالیت می کند.
گفته می شود؛ یکی از مهمترین وظایف این اداره کل در وزارت نفت؛ بازوی نظارتی و کنترلی وزیر نفت درحوزه فعالیت های شرکتهای اصلی و فرعی تابعه وزارت نفت و تطبیق عملکرد شرکتها ، موسسات و واحد های ذیربط وزرات نفت با قوانین و مقرارت مربوط به این وزارت خانه می باشد.

یاد آور می شویم : دکتر سید علی ادیانی دارای دکترای حقوق عمومی است که سوابقی مانند نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی از شهرستانهای سوادکوه، قائم شهر ، جویبار ، سخنگوی کمسیون انرژی مجلس، رئیس کارگروه تدوین قوانین نفتی ( قانون اصلاح قانون نفت، قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت) عضو هیات مدیره، رئیس امور حقوقی، رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان، رئیس هیات حل اختلافات قراردادهای نفتی و مشاور حقوقی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران را در کارنامه مدیریتی و اجرایی خود درصنعت نفت را دارد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر جمعه 04 بهمن 1392 - 11:10
    دادا

    مگه تو وزارت نفت مفاسد اقتصادی است که ادیانی مبارزه کنه ایشون ا لان دوسال اندی مانده به انتخابات با پول نفت و حقوق نفتی برای انتخابات مجلس دهم بانمایندگان مجلس نهم در حال مبارزه هست .

    2 0
دیدگاه شما در مورد : نماینده سابق سوادکوه عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي درصنعت نفت شد

نماینده سابق سوادکوه عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي درصنعت نفت شد

  • پربازدیدترین ها