پنج شنبه 31 خرداد 1397 01:34:40

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2218

تاریخ انتشار : 01/11/1392 - 10:13

اختصاصی/سوادکوه گزارش می دهد:

واکنش سید هادی حسینی نسبت به اظهارات کارگردان پایتخت 3

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار با بیان اینکه نظر هر کسی برای خودش محترم است تصریح کرد: من هیچ واکنشی نسبت به این موضوع ندارم.

واکنش سید هادی حسینی نسبت به اظهارات کارگردان پایتخت 3

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین در خصوص اظهارات سیروی مقدم کارگردان سریال پاتخت 3 که گفته بود« انتقادات انجام شده به سریال پایتخت، سیاسی و شخصی است» اظهار داشت: من هیچ واکنشی نسبت به این موضوع ندارم.

وی افزود: آدم وقتی به موضوعی واکنش نشان می دهد که یک سطحی داشته باشد، نباید نسبت به صحبت مثلا یک هنرپیشه یا خبرنگار واکنش نشان دهیم.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار خاطر نشان کرد: من نماینده مردم هستم نباید به این موارد واکنش نشان دهم، این در شأن نظام نیست و برای مملکت قشنگ نیست.

عضو کمیسیون ورزش و جوانان مجلس با احترام به نظر کارگردان سریال پایتخت3 گفت: من نظر خودم را گفتم و ایشان هم نظرشان را گفتند، نظر هردوتا برای خودمان محترم است، نظر ایشان را رد نمی کنم، ممکن است درست باشد.

گفتنی است سید هادی حسینی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه سریال پایتخت ۱ و ۲ عمقی نداشت، گفته بود: سریال پایتخت ۱ و ۲ تنها برای پر کردن برنامه های صدا و سیما ساخته شده بود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر چهار شنبه 27 فروردین 1393 - 15:48
    سجاد

    اقای نماینده با عرض پوزش.شمارو انتخاب نکردیم که امروز از شما بشنویم فرهنگ و زبان غنی ما هیچه و سطحی نداره. اگه شما نصبت به مسخره کردن ما در سطح کشوری اونم تو شبکه ی ملی واکنش نشون ندین پس کی میخواد از فرهنگ ما دفاع کنه؟ (بیشتر از اینا از شما انتظار میرفت)

    0 0
دیدگاه شما در مورد : واکنش سید هادی حسینی نسبت به اظهارات کارگردان پایتخت 3

واکنش سید هادی حسینی نسبت به اظهارات کارگردان پایتخت 3

  • پربازدیدترین ها