یکشنبه 26 آذر 1396 01:47:04

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2178

تاریخ انتشار : 29/10/1392 - 15:32

اختصاصی/ شهید غلام حسین جعفری:

بی تفاوت ها خائنین به اسلام اند

کسانی که نسبت به انقلاب اسلامی کوتاهی یا بی تفاوتی نشان می دهند خیانت بزرگی به اسلام می کنند

بی تفاوت ها خائنین به اسلام اند

به گزارش سوادکوه آنلاین،شهید غلامحسین جعفري درپانزدهم شهریور سال 1346 درمیان خانواده پاک و متدین در شهرشيرگاه ديده به جهان گشود.

وي تحصیلات خود را در مقاطع ابتدايي و راهنمايي در زادگاهش گذراند و به علت مشکلات زندگی از ادامه تحصیل باز ماند و برای تأمین معاش خود و خانواده اش جویای کار شد تا بخشی از مشکلات زندگی را مرتفع نماید.

از ویژگیهای بارز اخلاقی او می توان تواضع و فروتنی ، حجب و حیا را نام برد، به طوری که در مقابل همگان به خصوص بزرگتر ها احترام ویژه ای قائل می شد و در مقابل آنان ادب را رعایت می کرد .

وي برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی نخست در15 سا لگي به عنوان بسیجی راهي صحنه هاي نبرد حق عليه باطل شد و سپس در سال 1363 لباس مقدس سربازی را بر تن کرده و در کنار سایر رزمندگان اسلام در مقابل دشمنان این مرزو بوم به جهاد و پیکار پرداخت.

شهید جعفری سرانجام در تاریخ 20/12/63 در منطقه  هورا لعظيم به درجه والاي شهادت نائل شد.

پیکر پاکش بعد از بیست سال مفقود بودن به آغوش گرم خانواده برگشت و سپس در فراز دستان مردم مسلمان و مومن تشییع و درگلزار شهدای روستای اندر گلی به خاک سپرده شد .

فرازي ازوصيت نامة شهيد :

امروز همه قدرتهای استکباری مصمم شدند تا انقلاب اسلامی را که رسالت شکستن همه زنجیره های مستکبرین را که بر دست و پای مستضعفین بسته بود به عهده  دارند شکست بدهند تا بتوانند دوباره به غارت و چپاول مستضعفان بپردازند، کسانی که نسبت به انقلاب اسلامی کوتاهی یا بی تفاوتی نشان می دهند خیانت بزرگی به اسلام می کنند که امروز امام خمینی پرچم دار این نهضت اسلامی است.             

( روحش شاد و يادش گرامي باد)دیدگاه شما در مورد : بی تفاوت ها خائنین به اسلام اند

بی تفاوت ها خائنین به اسلام اند