شنبه 25 آذر 1396 01:04:23

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2170

تاریخ انتشار : 27/10/1392 - 20:28

اختصاصی/فرماندار سوادکوه:

خدمت به مردم باید سرلوحه کار شهرداری و شورای اسلامی باشد

فرماندار سوادکوه در مراسم معارفه شهردار زیراب با اشاره به خدمات شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب گفت: خدمت به مردم باید سرلوحه کار شهرداری و شورای اسلامی باشد

خدمت به مردم باید سرلوحه کار شهرداری و شورای اسلامی باشد

به گزارش سوادکوه آنلاین، رجبعلی وهابی صبح دیروز در مراسم معارفه شهردار زیراب که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه برگزار شد با تبریک میلاد پیامبر گرامی اسلام و آغاز امامت امام عصر (عج)، گفت: شهردار جدید زیراب با توجه به سابقه حضور در شهرداری از مسائل مختلف شهری آگاه است.

فرماندار سوادکوه با تاکید بر اینکه مسئولان با نیت الهی و با تکیه بر تدبیر و علم به مدیریت جهادی اقدام کنند، افزود: شهرداری و شورای اسلامی در زیبا سازی، ایجاد پارک و اقدامات ورزشی و فرهنگی و توجه به معماری اسلامی برنامه ریزی کنند.

وی با اشاره به لزوم همکاری و همراهی شورای اسلامی و شهرداری برای دست یابی به اهداف توسعه، خاطر نشان کرد: شورای اسلامی شهر علاوه بر نظارت حمایت کنند و با تعامل و همکاری به حل مشکلات اقدام کنند.

وهابی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم در سرلوحه اقدامات مسئولان قرار گیرد، تصریح کرد: مسئولان، رضایتمندی مردم را مورد توجه قرار دهند و با استفاده از خرد جمعی باعث پیشرفت فعالیت ها شوند.

فرماندار سوادکوه با اشاره به تعطیلی اکثر کارخانه ها و شرکت ها در سوادکوه  و اعلام اینکه سوادکوه منبع درآمد خاصی ندارد، بیان کرد: شهرستان سوادکوه خیلی محروم است، امیدواریم استانداری از شهرداری های سوادکوه دستگیری کنند.دیدگاه شما در مورد : خدمت به مردم باید سرلوحه کار شهرداری و شورای اسلامی باشد

خدمت به مردم باید سرلوحه کار شهرداری و شورای اسلامی باشد