جمعه 24 آذر 1396 10:05:54

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2169

تاریخ انتشار : 27/10/1392 - 20:21

اختصاصی/معاون هماهنگی عمرانی استانداری مازندران اعلام کرد:

افزایش 200 میلیون تومانی بودجه شهرداری زیراب

معاون هماهنگی عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اعتبار2.3 میلیارد تومانی شهردارزیراب در سال گذشته، گفت: اعتبار شهرداری زیراب به 2.5 میلیارد تومان در سال جاری رسیده است.

افزایش 200 میلیون تومانی بودجه شهرداری زیراب

به گزارش سوادکوه آنلاین، علی نبییان در مراسم معارفه شهردار زیراب که عصر امروز در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه برگزار شد با تقدیر از تلاش های سید محمد صادقیان شهردار سابق و با آرزوی موفقیت برای محمود اعتصامی به عنوان شهردار جدید زیراب، گفت: شهر زیراب دارای عقبه طولانی و افتخار آمیزی است که از جمله این افتخارات می توان به حضور آیت الله نظری که از افتخارات این شهرستان و استان است اشاره کرد.

معاون هماهنگی عمرانی استانداری مازندران با تاکید بر لزوم مدیریت جهادی توسط مسئولان، افزود: تلاش همراه با علم و تدبیر مدیریت جهادی است و با همراهی و همدلی و هم افزایی می توان شهر را بسازیم.

وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید همه تلاشها آن است تا امید در بین همه مردم خود را نشان دهد، خاطر نشان کرد: اقدامات مناسبی در گذشته انجام شد که باید تقویت شود و مشکلات و نارساییها حل گردد.

نبییان به اقدام استاندار مازندران در انتخاب 3 معاون خود به عنوان معاون معین برای مناطق استان اشاره کرد و با بیان اینکه مسئولیت وی بعد از ساری تا نور است، تصریح کرد: اعتبار شهرداری های استان مازندران در سال گذشته مبلغ 377 میلیارد تومان بود که امسال به 500 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.

وی به اعتبارات شهرداری زیراب در سال گذشته و سال جاری اشاره کرد و افزود: اعتبار شهرداری زیراب در سال گذشته 2 ممیز 3 دهم میلیارد تومان و برای سال 92 برابر با 2 و نیم میلیارد تومان است.دیدگاه شما در مورد : افزایش 200 میلیون تومانی بودجه شهرداری زیراب

افزایش 200 میلیون تومانی بودجه شهرداری زیراب