چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 05:27:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2166

تاریخ انتشار : 27/10/1392 - 19:47

اختصاصی/رئیس شورای اسلامی شهر زیراب سوادکوه خبر داد:

ترمیم خیابان های زیراب در آینده ای نزدیک

رئیس شورای اسلامی شهر زیراب سوادکوه ضمن اشاره به برخی از مشکلات شهر زیراب گفت: در آینده نزدیک خیابان هایی که نیاز به مرمت دارند ترمیم خواهند شد.

ترمیم خیابان های زیراب در آینده ای نزدیک

به گزارش سوادکوه آنلاین، هرمز علی نژاد در مراسم معارفه شهردار زیراب که عصر امروز در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه و با حضور معاون هماهنگی عمرانی استانداری مازندران و مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد با اشاره به بخشی از فعالیت های شورای اسلامی شهر زیراب، گفت: روکش آسفالت جاده  ترانزیتی محور سوادکوه از ورودی بالا زیراب تا انتهای قاسم آباد تا پایان سال 93 به اتمام می رسد.

وی به تعامل مناسب مدیر اداره برق شهرستان سوادکوه برای جابحایی تیر های برق در پیاده روها اشاره کرد و گفت: احداث پارک 140 هکتاری و ساماندهی زمین زباله از اولویت های کاری شورای اسلامی شهر زیراب است.

رئیس شورای اسلامی شهر زیراب از برنامه ریزی شورای اسلامی شهر زیراب برای بهره برداری از طرح نمادین میدان شهر زیراب خبر داد و خاطر نشان کرد: با همکاری پردیس دانشگاه بهشتی زیراب طرح نمادین میدان شهر زیراب در چند روز آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

علی نژاد به برخی از عملکردهای عمرانی و خدماتی در 4 ماه فعالیت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر زیراب اشاره کرد و افزود: بتن ریزی 8 هزار متر مربع، احداث جدول و نهر به ابعاد 400 متر، موزائیک کاری در هزار و 900 متر مربع در شهر زیراب از فعالیت های شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب در 4 ماه فعالیت آن بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر زیراب با تاکید بر اینکه آبادانی شهر زیراب از اولویت های اصلی شورای اسلامی شهر است، گفت: 5 میلیارد ریال در طول 4 ماه اخیر برای فعالیت های عمرانی و خدماتی در شهر زیراب هزینه شده است که برای دست یابی به اهداف مورد نظر همراهی و حمایت مسئولان استانی و شهرستانی مورد انتظار است.



دیدگاه شما در مورد : ترمیم خیابان های زیراب در آینده ای نزدیک

ترمیم خیابان های زیراب در آینده ای نزدیک

  • پربازدیدترین ها