سه شنبه 26 دی 1396 16:58:44

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2162

تاریخ انتشار : 26/10/1392 - 00:19

اختصاصی/در کمتر از 8 ماه:

دومین فرماندار غیر بومی سوادکوه شمالی هم معرفی شد+ پارادوکس های دو فرماندار

بعد از ظهر امروز محمدرضا منصوریان با حکم استاندار سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی شد.

دومین فرماندار غیر بومی سوادکوه شمالی هم معرفی شد+ پارادوکس های دو فرماندار

به گزارش سوادکوه آنلاین، بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی که در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شیرگاه برگزار شد، محمد رضا منصوریان با حکم استاندار رسما به عنوان سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی منصوب شد.

در این جلسه که با حضور یونسی معاون سیاسی امنیتی استاداری مازندران، کمال علیپور نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، حسن زاده مدیرکل انتصابات استانداری و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد ضمن تشکر از زحمات 8 ماهه کمال رستمعلی فرماندار اسبق سوادکوه شمالی، حکم سرپرستی منصوریان قرائت شد تا او به عنوان دومین فرماندار سوادکوه شمالی رسما سکان فرمانداری سوادکوه شمالی را بر عهده بگیرد.

جلسه معارفه دومین فرماندار سوادکوه با سخنرانی آقایان ذاکری خطیر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه، علیپور نماینده مجلس و یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندارهمراه بود.

سخنرانان این جلسه همگی از زحمات شبانه روزی رستمعلی تقدیر و تشکر کردند و به منصوریان اطمینان دادند برای توسعه و پیشرفت سوادکوه شمالی از هیچ کمکی مذایقه نکنند.

بعد از سخنرانی آقایان نوبت به سخنرانی دو فرماندار رسید، ابتدا رستمعلی به پشت تریبون رفت و ضمن تشکر از احمدی نژاد و طاهائی، رئیس جمهور و استاندار سابق به خاطر فرصتی که به جوانان دادند تا خود را به اثبات برسانند، پست های دنیوی را فرصتی برای خدمت به خلق دانست و اظهار داشت: اگر کاری کردم باید در پیشگاه خداوند توسط امام زمان (عج) ارزیابی شود.

بعد از آن نیز تریبون به منصوریان فرماندار جدید سوادکوه شمالی رسید، اما او بر خلاف رستمعلی دولت قبلی را دولتی دروغگو و بی اخلاق خواند و گفت: در دولت قبلی مردم از عدم صداقت، بی اخلاقی و بی قانونی رنج می بردند اما بعد از حماسه 24 خرداد، درست زمانی که رقبای انتخاباتی به برنده تبریک گفتند اخلاق برگشت.

وی افزود قانون مداری و راستگویی توسط دولت روحانی در حال انجام است و ما کارگزاران کمک کار دولت در این امر مهم هستیم.

در پایان نیز حکم سرپرستی محمد رضا منصوریان بعد از قرائت به او تحویل شد تا دومین فرماندار سوادکوه شمالی بتواند رسما کار خود را آغاز کند.

گفتنی است با نگاه به دو فرماندار سوادکوه شمالی می توان تفاوت های جالبی را در این دو دید، رستمعلی جوان یک مدیراصولگرا بود که در سخنانش احترام زیادی برای دولت احمدی نژاد قائل شد و در مقابل او منصوریان پا به سن گذاشته مدیری اصلاح طلب است که در اولین سخنرانی خود دولت احمدی نژاد را به سختی مورد هجمه قرار داد و دولت او را درغگو و بی اخلاق خواند.

از آنجا که املای نا نوشته غلط ندارد نمی توان در مورد عملکرد منصوریان اظهار نظر و آن را با رستمعلی مقایسه کرد اما در میان این همه تفاوت این دو مدیر یک نقطه اشتراک داشتند و آن غیر بومی بودن این دو عزیز است، چیزی که بارها نسبت به آن هشدار داده شده بود اما متاسفانه استاندار محترم نسبت به آن هیچ ترتیب اثری نداد.

حال سوال اینجاست، آیا واقعا در سوادکوه شمالی قحط الرجال است که همواره باید یک غیربومی فرماندار آن شود؟ این سوالی است که مدیران ارشد استانی و برخی مسئولین شهرستان باید بدان پاسخ دهند.

با همه این تفاسیر اکنون که فرماندار جدید سکان هدایت فرمانداری سوادکوه شمالی را به عهده گرفته، جدای از هر گونه بینش سیاسی  همه باید به او کمک کنند تا شاهد پیشرفت روز افزون سوادکوه شمالی باشیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 26 دی 1392 - 23:35
    راستین

    متاسفم برای شما که فکر می کنید هنوز دوره قوم و قبیله بازیه . تبریک میگم به اهالی سوادکوی شمالی برای انتصاب مدیری با تجربه برای فرمانداری این شهرستان و همچنین آرزوی موفقیت دارم برای حاج محمد رضا منصوریان .مطمئن هستم که ایشان با شایستگی و مدیریت سیاسی و اجرایی خود این شهرستان را به اوج شکوفایی می رسانند.

    0 2
دیدگاه شما در مورد : دومین فرماندار غیر بومی سوادکوه شمالی هم معرفی شد+ پارادوکس های دو فرماندار

دومین فرماندار غیر بومی سوادکوه شمالی هم معرفی شد+ پارادوکس های دو فرماندار