یکشنبه 03 تیر 1397 23:07:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 21293

تاریخ انتشار : 24/12/1393 - 09:24

با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران انجام شد

معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه معرفی شد

معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین تقی لطیفی شیردار به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه معرفی شد.

محمد صالحی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با اشاره به اینکه با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور تقی لطیفی شیردار جایگزین محمد احمدی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه شد، گفت: توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علمی و فناوری، اجرای طرح‌های ماندگار فرهنگی، توسعه کمی و کیفی اعضای هیئت علمی و توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با اشاره به ارتقای آموزشی دانشگاه‌ها از طریق ارتقای هرم اعضای هیئت علمی، افزود: ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی مقطع دکتری در سال آینده چند برابر خواهد شد.

وی با تقدیر از تلاش‌های محمد احمدی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه در ارتقای سطح آموزشی، پژوهشی و دانشجویی این واحد، خاطر نشان کرد: ارتقای سطح دانشگاه‌های آزاد اسلامی در راستای تقویت دانشگاه آزاد اسلامی است.

*افزایش رشته‌های ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

محمد احمدی نیز در مراسم تودیع و معارفه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه با ابراز خرسندی از انتخاب تقی لطیفی شیردار به سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه، گفت: تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی به رسمی، افزایش رشته‌های کارشناسی ارشد از یک رشته به ۱۳ رشته و راه‌اندازی قطار محلی برای دانشجویان این دانشگاه بخشی از فعالیت‌های انجام شده بود.

تقی لطیفی شیردار نیز در این جلسه با تاکید بر تعامل با مسئولان دانشگاه آزاد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان ادارات و نهاد‌های سوادکوه، گفت: وحدت و همدلی مدیران دانشگاه و اعضای هیئت علمی و کارکنان این اداره در دستور کار ما قرار دارد.

تقی لطیفی شیردار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر است و پس از تصدی مسئولیت معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه در سال ۱۳۸۳، مسئولیت راه اندازی و ریاست مرکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شیرگاه از سال ۸۵ تا کنون را درکارنامه خود داراست.


منبع : سوادکوه نیوز
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 12 خرداد 1394 - 20:36
    نممممممممم

    واقعا براش متاسفیم که سه ماهه حقوق به کارکنان واستاد ها نداده وبیمه هم واریز نکرده

    0 0
دیدگاه شما در مورد : معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

  • پربازدیدترین ها