چهار شنبه 30 خرداد 1397 20:04:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 212

تاریخ انتشار : 06/07/1392 - 10:28

رئیس اداره ثبت احوال سوادکوه شمالی خبر داد:

افزایش ازدواج و ولادت و کاهش فوت در سوادکوه شمالی

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه شمالی از افزایش ازدواج و ولادت و کاهش فوت سوادکوه شمالی در شهریور ماه سال 92 خبر داد.

افزایش ازدواج و ولادت و کاهش فوت در سوادکوه شمالی

سوادكوه- مریم خاوری  با اشاره به تحلیل وقایع حیاتی برای استفاده در برنامه‌ریزی‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی، گفت: وقایع حیاتی شامل 4 موضوع شامل ولادت، فوت، طلاق و ازدواج است.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه شمالی به بررسی ماهانه وقایع حیاتی و مقایسه با وضعیت ماه قبل و مدت مشابه سال قبل، افزود: تحلیل ماهانه وقایع حیاتی با استفاده از آمار موثق و فرمول‌های استاندارد انجام می‌گیرد.

وی به بیان وضعیت تولد، فوت و ازدواج در شهرستان سوادکوه شمالی اشاره و خاطرنشان کرد: در شهریورماه سال جاری شاهد 29 ولادت، 9 فوت و 17 ازدواج در سوادکوه شمالی را شاهد بوده‌ایم که آمار ولادت در ماه گذشته 19 ولادت، فوت 11 مورد و ازدواج 5 مورد بوده است.

خاوری به افزایش تعداد ولادت و ازدواج و کاهش فوت در شهریورماه سال جاری نسبت به ماه گذشته اشاره کرد و گفت: در شهریور ماه سال جاری شاهد افزایش ولادت و ازدواج و کاهش فوت در شهرستان سوادکوه شمالی بوده‌ایم.

عضو شورای اداری سوادکوه شمالی افزود: تعداد ولادت شهریور ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 16 درصد و فوتی 12 و نیم درصد و ازدواج 89 درصد افزایش داشته است.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : افزایش ازدواج و ولادت و کاهش فوت در سوادکوه شمالی

افزایش ازدواج و ولادت و کاهش فوت در سوادکوه شمالی

  • پربازدیدترین ها