دوشنبه 28 خرداد 1397 18:16:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2115

تاریخ انتشار : 23/10/1392 - 21:39

اختصاصی/ همراه با کاروان شهدا:

سخن یک شهید با ابرقدرت ها

شما ای ابر قدرتها و ای مستکبرین بدانید که این ملت دیگر زیر بار ذلت شما نمی رود، مرگ و نابودی شما نزدیک است پس هرچه دست و پا بزنید نمی توانید از این منجلاب بیرون روید .

سخن یک شهید با ابرقدرت ها

به گزارش سوادکوه آنلاین، پاسدار شهید ابوالقاسم حامدي متولد سا ل 1343 دردامان پاک پدرو مادر مومن و متدین که عمری با اعتقاد به دین مبین اسلام و اهل بیت (ع) زندگی کرده اند در روستای استخرسر از توابع شهرستان سوادکوه پا به عرصه هستی نهاد . اوتوانست  تحصیلات خود را تا  مقطع راهنمایی با موفقیت بگذراند و چون به امام و انقلاب عشق می ورزید درس و مدرسه را رها کرد و به عنوان بسیجی به سوی جبهه های حق علیه باطل اعزام شد. وی درهمان اعزام اول براثر ترکش خمپاره مجروح شد و پس از بهبودی در مقابل ضد انقلابهای بریده از مردم حزب الله که به درون جنگلها خزیده بودند با شناختی که از مناطق جنگلی داشت همراه با سایر رزمندگان اسلام عرصه را بر منافقین کوردل تنگ کرد .او در همان سالها به عضویت رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد و سپس برای دفاع از کیان اسلام و حفظ دستاوردهای انقلاب مجدداً به سوی جبهه های حق علیه باطل اعزام شد و پس از تلاش و خدمت خالصانه در جبهه نبرد با مزدوران بعثی سرانجام در تاریخ 16/9/66 در منطقه فاو  بر اثراصابت خمپاره دشمن به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهرش با شکوه خاصی توسط مردم مومن و متدین تشییع و سپس در گلزار شهدای روستای استخر سر به خاک سپرده شد .

فرازي ازوصيت نامة شهيد :

شما ای ابر قدرتها و ای مستکبرین !بدانید که این ملت  دیگر زیر بار ذلت شما نمی رود ، مرگ و نابودی شما نزدیک است پس هرچه دست و پا بزنید نمی توانید از این منجلاب بیرون روید . اي ملت غيور شما را به خدا قدر اين رهبر را بدانيد ورهنمودهایش را  موبه مو عمل كنيد ونگذاريد كافران و اجانب رهبر عزيزمان را تضعيف نمايند.                               (  روحش شاد و يادش گرامي باد).

 دیدگاه شما در مورد : سخن یک شهید با ابرقدرت ها

سخن یک شهید با ابرقدرت ها

  • پربازدیدترین ها